| | | |  
Contact Leiders VV Arendskerke

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen
Bijzondere gebeurtenissen

Van de bestuurstafel



WWW ARENDSKERKE.NL




Telefoonlijst leiders elftallen - seizoen 2017/2018
1 Leo Goedegebure 06-10300222 goedegebure@kpnplanet.nl
2 Danny de Jonge 06-30880507 danny8646@msn.com
  Adrie de Jonge 06-55854230 jongone@zeelandnet.nl
3 Teun Stevens 06-14436570 tm-stevens@hotmail.com
  Sebastiaan Verduyn 06-53710148 sverduyn1981@zeelandnet.nl
4 Marcel Beenhakker 06-52376511 maribeen@planet.nl
JO19-1 Tange, Andre 06-12848412 atange@zeelandnet.nl
  Goedegebure, Frank 06-23997758 fgoedeg@zeelandnet.nl
  Marinissen, Danny 06-20327470 dannymarinissen195@hotmail.com
J017-1 Reenen, Peter van 06-50560862 petervr1986@gmail.com
  Stam, Johnny 06-34340996 Johnny.Stam@sgs.com
JO17-2 Bonefaas, Hans 06-51826377  hans.bonefaas@gmail.com
JO15-1 Goedegebure, Marco 06-54271010 marco1970@zeelandnet.nl
  Sabben, Martijn van 06-10938479 martijn@vsabben.nl
  Weststrate, Daan 06-43788995 a.weststrate@online.nl
  Wijga, Wiebe 06-53395023 Penwwijga@zeelandnet.nl
JO13-1 Velde, Stefan van der 06-20702337 svelde@zeelandnet.nl
  Vos, GerJan de 06-51578002 4472bs4@hetnet.nl
JO11-1 Mol, Janita 06-10113633 wjjmol@hetnet.nl
  Kleunen, Ina van 06-22014149 inavkleunen@zeelandnet.nl
JO11-2 Schaik, Patrick van 06-15594082 sck265@gmail.com
JO11-3 Eenennaam, Vincent van 06-10035352 vinnieve73@hotmail.nl
  Kok, Walter de 06-46307561 walter@afa.nl
  Goedegebure, Dennis 06-29187002 dgoedeg@zeelandnet.nl
JO9-1 Corstanje, Joep 06-36314925 joepc1999@hotmail.com
  Corstanje, Marijn 06-31778476 marijncorstanje1994@gmail.com
  Corstanje, Siem 06-20501471 siem-1997@hotmail.com
JO9-2 William Tolhoek 06-21535839 tolhoek@hetnet.nl
  Tim Reijnhout 06-52033672 reijnhout@zeelandnet.nl
  Robert Boogaard 06-27249276 rboogaard@zeelandnet.nl
JO7-1 Davidse, Frank 06-30372308 frankdavidse@zeelandnet.nl

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie