| | | |  
VVA 2 Seizoen 2012/2013 reserve 3e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

   

Geen foto beschikbaar
Gijs van Koeveringe
Vincent Nagelkerke
Peter Eversdijk
Marco Beenhakker
Yann Sinke
Mark Geene
Robert Back
Maarten Adema
Daniƫl Dekker
Rudi v/d Sluis
Teun Stevens
Rick Westdorp
Ronald Jansen
Stephan de Bruine
Hubert v Sabben
Gerben Eversdijk
Henry v Gilst
Danny Nieuwenhuyze
Robin Loopik
Edwin de Kok
Lennart Westerweele
Jorn van Doezelaar
Trainer(s)
Edwin de Kok, William Harinck, Gerben Eversdijk, Ard Eversdijk
Keeperstrainer

Adrie de Jonge
Leider(s)

Adrie de Jonge
Vlagger
VACANT
Trainingstijd(en)
Dinsdag: 19:30-21:00
Donderdag: 19:30-20:45


   

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Duiveland 2 22 19 2 1 59 89 19 70 0
2 Heinkenszand 3 22 13 1 8 40 65 54 11 0
3 Yerseke 2 22 10 6 6 36 50 37 13 0
4 Kruiningen 2 22 10 3 9 33 49 41 8 0
5 FC Dauwendaele 4 22 9 3 10 30 80 75 5 0
6 Kloetinge 4 22 9 5 8 29 56 60 -4 3
7 VV Arendskerke 2 22 7 8 7 29 42 47 -5 0
8 ZSC'62 2 22 5 7 10 22 55 73 -18 0
9 Lewedorpse Boys 2 22 5 7 10 22 32 51 -19 0
10 SKNWK 2 22 6 3 13 21 57 70 -13 0
11 Apollo'69 2 22 8 2 12 20 44 70 -26 6
12 Wolfaartsdijk 2 22 4 7 11 19 40 62 -22 0

1e Periode

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Duiveland 2 8 8 0 0 24 25 7 18 0
2 Heinkenszand 3 8 5 0 3 15 29 15 14 0
3 Kruiningen 2 8 5 0 3 15 22 15 7 0
4 Yerseke 2 8 4 1 3 13 21 18 3 0
5 SKNWK 2 8 3 2 3 11 27 21 6 0
6 Kloetinge 4 8 3 2 3 11 21 21 0 0
7 VV Arendskerke 2 8 2 4 2 10 13 14 -1 0
8 Apollo'69 2 8 3 1 4 10 13 23 -10 0
9 FC Dauwendaele 4 8 2 2 4 8 26 34 -8 0
10 ZSC'62 2 8 2 2 4 8 16 27 -11 0
11 Wolfaartsdijk 2 8 1 3 4 6 15 23 -8 0
12 Lewedorpse Boys 2 8 0 3 5 3 10 20 -10 0

2e Periode

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Duiveland 2 7 5 1 1 16 30 5 25 0
2 Heinkenszand 3 7 5 0 2 15 26 20 6 0
3 Kruiningen 2 7 3 2 2 11 14 12 2 0
4 Apollo'69 2 7 4 1 2 10 19 14 5 3
5 FC Dauwendaele 4 7 3 1 3 10 23 19 4 0
6 Yerseke 2 7 2 4 1 10 11 8 3 0
7 Wolfaartsdijk 2 7 2 2 3 8 12 18 -6 0
8 VV Arendskerke 2 7 2 2 3 8 13 22 -9 0
9 SKNWK 2 7 2 1 4 7 20 24 -4 0
10 Lewedorpse Boys 2 7 1 3 3 6 12 21 -9 0
11 Kloetinge 4 7 2 2 3 5 14 21 -7 3
12 ZSC'62 2 7 1 1 5 4 18 28 -10 0

3e Periode

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Duiveland 2 7 6 1 0 19 34 7 27 0
2 Yerseke 2 7 4 1 2 13 18 11 7 0
3 Kloetinge 4 7 4 1 2 13 21 18 3 0
4 Lewedorpse Boys 2 7 4 1 2 13 10 10 0 0
5 FC Dauwendaele 4 7 4 0 3 12 31 22 9 0
6 VV Arendskerke 2 7 3 2 2 11 16 11 5 0
7 ZSC'62 2 7 2 4 1 10 21 18 3 0
8 Heinkenszand 3 7 3 1 3 10 10 19 -9 0
9 Kruiningen 2 7 2 1 4 7 13 14 -1 0
10 Wolfaartsdijk 2 7 1 2 4 5 13 21 -8 0
11 SKNWK 2 7 1 0 6 3 10 25 -15 0
12 Apollo'69 2 7 1 0 6 0 12 33 -21 3

Datum Wedstrijd Uitslag
04-05-13 Yerseke 2 - VVA 2 5-0
27-04-13 VVA 2 - FC Dauwendaele 4 7-0
20-04-13 VVA 2 - SKNWK 2 2-0
13-04-13 VVA 2 - Kruiningen 2 4-2
06-04-13 Lewedorpse Boys 2 - VVA 2 0-0
01-04-13 Duiveland 2 - VVA 2 5-0
30-03-13 Apollo'69 2 - VVA 2 6-1
21-03-13 VVA 2 - Kloetinge 4 3-0
09-03-13 Wolfaartsdijk 2 - VVA 2 1-1
02-03-13 VVA 2 - ZSC'62 2 1-3
16-02-13 Bevelanders 2 - VVA 2 1-1
01-12-12 VVA 2 - Heinkenszand 3 3-5
24-11-12 Kloetinge 4 - VVA 2 1-1
17-11-12 VVA 2 - Yerseke 2 2-2
10-11-12 FC Dauwendaele 4 - VVA 2 1-2
03-11-12 Kruiningen 2 - VVA 2 3-3
27-10-12 VVA 2 - Lewedorpse Boys 2 2-2
20-10-12 VVA 2 - Wolfaartsdijk 2 3-2
29-09-12 ZSC'62 2 - VVA 2 0-3
22-09-12 VVA 2 - Duiveland 2 0-4
15-09-12 SKNWK 2 - VVA 2 3-3
08-09-12 VVA 2 - Apollo'69 2 1-1
01-09-12 Heinkenszand 3 - VVA 2 1-0
08-08-12 Yerseke 2 - VVA 2 3-5



seizoen 2017/2018 speelschema

2e elftal reserve 2e klasse A
1 FC Axel 2 14:30
2 Veere 2 14:30
3 Oostkapelle 2 12:00
4 SJO FC De Westhoek 2 14:30
5 Hoek 3 14:30
6 Kloetinge 3 15:00
7 VV Arendskerke 2 13:45
8 VCK 2 15:00
9 Zaamslag 2 14:30
10 FC Dauwendaele 2 12:45
11 Kapelle 2 15:00
12 GPC Vlissingen 2 14:30

Bekerindeling: klik hier

Schema 12 (11 0f 12 teams)

WD1
WD2
WD3
WD4
WD5
WD6
WD7
WD8
WD9
WD 10
WD 11
1-11 8-1 3-11 1-5 3-5 1-6 6-11 1-7 2-5 10-11 1-10
2-9 7-2 4-10 11-2 7-11 2-3 8-9 2-4 4-11 9-1 2-8
3-10 9-3 5-9 8-3 4-1 8-10 12-1 3-6 6-9 12-2 3-12
4-8 12-4 6-8 9-4 6-2 11-12 10-2 5-10 7-8 7-3 4-7
5-12 11-5 7-12 12-6 12-8 5-4 4-3 9-12 10-12 6-4 5-6
6-7 10-6 2-1 10-7 10-9 9-7 7-5 11-8 3-1 8-5 11-9
WD 12
WD 13
WD 14
WD 15
WD 16
WD 17
WD 18
WD 19
WD 20
WD 21
WD 22
11-1 1-8 1-2 2-11 1-3 4-5 1-4 8-11 1-12 9-11 1-9
9-2 2-7 11-3 3-8 5-2 7-9 2-6 7-1 2-10 10-1 2-12
10-3 3-9 10-4 4-9 11-4 6-1 8-12 4-2 3-4 8-2 3-7
8-4 4-12 9-5 6-12 9-6 3-2 9-10 6-3 5-7 12-3 4-6
12-5 5-11 8-6 7-10 8-7 10-8 5-3 10-5 11-6 7-4 5-8
7-6 6-10 12-7 5-1 12-10 12-11 11-7 12-9 9-8 6-5 11-10


Speelschema competitie VV Arendskerke 2

03/09/2016Kloetinge 3VVA 2
10/09/2016VVA 2Veere 2
17/09/2016VVA 2GPC Vlissingen 2
24/09/2016FC Dauwendaele 2VVA 2
01/10/2016VVA 2Kapelle 2
08/10/2016Zaamslag 2VVA 2
15/10/2016VVA 2Hoek 3
29/10/2016FC Axel 2VVA 2
05/11/2016VVA 2VCK 2
12/11/2016VVA 2Oostkapelle 2
26/11/2016FC de WesthoekVVA 2
03/12/2016VVA 2Kloetinge 3
10/12/2016Veere 2VVA 2
11/02/2017GPC Vlissingen 2VVA 2
18/02/2017VVA 2FC Dauwendaele 2
11/03/2017VCK 2VVA 2
18/03/2017VVA 2Zaamslag 2
25/03/2017Kapelle 2VVA 2
01/04/2017VVA 2FC Axel 2
08/04/2017Hoek 3VVA 2
29/04/2017VVA 2FC de Westhoek
06/05/2017Oostkapelle 2VVA 2

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie