| | | |  
VVA 3 2007/2008 Reserve 4e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

   

Achter van links naar rechts:
Tristan Quaak, Stefan de Weert, Giel op 't Hof, Teun Stevens, Edwin de Kok, Jan-Willem Maris, Huib Slotboom en Sebastiaan Verduyn

Voor van links naar rechts:
Kevin Dekker, Danny Nieuwenhuijze, Robert Back, Wilco Nieuwehuize, Alex de Visser en Mauricio Allarico Espinoza

Niet op de foto:
Paul Klaysen, Johan Dekker, Rik verrips, Bart Slotboom, Peter van Rheenen, Rudi v/d Sluis Edgar van Weelden, William Harnick en Jasper v/d Berg
Trainingstijd(en):
Donderdag: 19:30-21:15


   

#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
FC Dauwendaele 4
20
19
1
0
58
133
34
2.
De Noormannen 2
20
12
3
5
39
72
37
3.
VCK 3
20
10
3
7
33
60
62
4.
MZVC 2
20
11
0
9
33
43
52
5.
Arnemuiden 4
20
10
1
9
31
71
58
6.
GPC Vlissingen 5
20
10
1
9
31
66
59
7.
's Heer Arendskerke 3
20
9
2
9
29
52
61
8.
Serooskerke 5
20
7
3
10
24
59
69
9.
Veere 3
20
4
3
13
15
31
62
10.
Colijnsplaatse Boys 3
20
3
4
13
13
38
79
11.
Cortgene/JVOZ 1
20
4
1
15
13
48
100

    A B C D E F G H I J K
A
Heer Arendskerke 3
0-10
4-4
2-4
0-1
2-4
3-1
3-0
5-1
5-4
0-2
B
Arnemuiden 4
1-3
3-4
4-1
4-1
0-6
5-1
2-6
8-4
3-4
3-1
C
Colijnsplaatse Boys 3
2-1
2-5
3-6
0-1
4-8
2-6
0-2
2-5
0-1
2-2
D
Cortgene/JVOZ 1
5-6
1-2
4-1
2-6
3-6
1-4
5-3
1-8
0-6
1-2
E
De Noormannen 2
3-4
4-1
0-0
12-0
0-1
4-2
5-0
3-3
5-0
5-1
F
FC Dauwendaele 4
4-4
5-1
18-0
4-1
6-3
6-3
8-0
8-2
10-3
7-1
G
GPC Vlissingen 5
3-5
7-3
3-0
3-2
2-4
3-8
8-0
3-2
4-3
5-2
H
MZVC 2
2-1
3-1
2-1
6-1
2-6
0-1
3-2
4-1
2-4
3-0
I
Serooskerke 5
4-2
1-1
4-4
10-2
3-5
2-7
3-2
1-2
0-4
2-0
J
VCK 3
1-2
3-8
1-0
7-3
3-3
1-10
3-3
2-1
6-1
4-2
K
Veere 3
5-0
1-6
3-7
5-5
3-1
1-6
0-1
0-2
0-2
0-0



   

Er zijn geen verslagen

seizoen 2017/2018 speelschema

3e elftal reserve 4e klasse
1 VV Arendskerke 3 14:00
2 Kapelle 4 14:30
3 DwO'15 2 12:45
4 FC Axel 3 14:30
5 Apollo'69 2 15:00
6 Lewedorpse Boys 2 12:30
7 Spui 2 14:30
8 Borssele 1 14:30
9 Tern.Boys 4 14:30
10 Zaamslag 3 12:00
11 Nieuwland 2 14:30
12 Waarde 2 12:30

Schema 12 (11 0f 12 teams) senioren + jeugd B-categorie (hele competitie)

WD1
WD2
WD3
WD4
WD5
WD6
WD7
WD8
WD9
WD 10
WD 11
01-11 10-12 01-08 02-03 01-07 02-11 01-06 02-10 01-05 03-09 01-04 
03-10 02-01 03-06 06-12 05-06 03-05 04-05 05-12 09-02 04-08 02-06 
04-09 07-03 05-09 08-11 08-10 07-08 08-02 06-11 11-03 05-11 11-12 
06-07 11-04 04-02 09-01 12-02 09-12 12-03 03-01 12-04 06-10 08-03 
05-02 08-05 12-07 10-04 04-03 10-01 11-07 07-04 08-06 12-01 10-05 
12-08 09-06 11-10 07-05 11-09 06-04 10-09 09-08 10-07 07-02 09-07 

WD 12
WD 13
WD 14
WD 15
WD 16
WD 17
WD 18
WD 19
WD 20
WD 21
WD 22
02-04 01-09 02-12 01-10 02-08 01-03 02-09 01-12 03-08 02-05 01-02 
07-12 04-10 03-04 04-06 03-12 04-07 03-11 02-07 05-10 08-12 03-07 
10-11 05-07 09-11 11-02 07-11 08-09 04-12 09-03 07-09 11-01 04-11 
08-01 03-02 07-01 05-03 09-10 10-02 06-08 08-04 04-01 10-03 05-08 
06-03 12-06 06-05 08-07 06-01 12-05 07-10 11-05 06-02 09-04 06-09 
09-05 11-08 10-08 12-09 05-04 11-06 05-01 10-06 12-11 07-06 12-10 

Speelschema VV Arendskerke 3

Competitie
23/09/2017Lewedorpse Boys 2VV Arendskerke 3
30/09/2017VV Arendskerke 3VCK 3
07/10/2017VV Arendskerke 3Luctor H'zand 5
14/10/2017Kapelle 5VV Arendskerke 3
28/10/2017VV Arendskerke 3Yerseke 3
04/11/2017Spui 2VV Arendskerke 3
11/11/2017Borssele 1VV Arendskerke 3
18/11/2017VV Arendskerke 3FC Axel 4
25/11/2017Zaamslag 3VV Arendskerke 3
02/12/2017VV Arendskerke 3Kruiningen 2
09/12/2017Arnemuiden 3VV Arendskerke 3
24/02/2018VV Arendskerke 3Kapelle 5
03/03/2018Luctor H'zand 5VV Arendskerke 3
10/03/2018VV Arendskerke 3Spui 2
17/03/2018Yerseke 3VV Arendskerke 3
24/03/2018VV Arendskerke 3Zaamslag 3
07/04/2018VCK 3VV Arendskerke 3
14/04/2018VV Arendskerke 3Lewedorpse Boys 2
21/04/2018FC Axel 4VV Arendskerke 3
12/05/2018VV Arendskerke 3Borssele 1
19/05/2018Kruiningen 2VV Arendskerke 3
26/05/2018VV Arendskerke 3Arnemuiden 3

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie