| | | |  
VVA 3 Seizoen 2014/2015 Reserve 4e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

   

Geen foto beschikbaar
Corstanje, Martin
Hese, Thomas van
Hof, Giel op 't
Jansen, Ronald
Klaeijsen, Paul
Kreule, Patrick
Sabben, Hubert van
Slotboom, Bart
Sluis, Ruud van de
Stevens, Teun
Stevens, Corneel
Stevens, Wiebe
Tolhoek, Adriaan
Tolhoek, William
Velde, Stefan van der
Verduyn, Sebastiaan
Visser, Alex de
Wisse, Arno
Leider(s)
Teun Stevens
Sebastiaan Verduyn
Trainingstijd(en)
Dinsdag: 19:30-21:00
Donderdag: 19:30-20:45


   

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 GPC Vlissingen 3 18 17 0 1 51 107 21 86 0
2 Heinkenszand 4 18 12 1 5 37 40 37 3 0
3 Borssele 1 17 10 1 6 31 42 28 14 0
4 Walcheren 4 18 10 1 7 31 69 50 19 0
5 Cadzand 1 18 9 4 5 31 46 33 13 0
6 Kapelle 4 18 5 4 9 19 40 54 -14 0
7 FC Axel 3 18 5 2 11 17 40 60 -20 0
8 ST Volharding/SVD 2 18 5 2 11 17 34 71 -37 0
9 VV Arendskerke 3 18 5 0 13 15 38 70 -32 0
10 Waarde 2 17 3 1 13 10 24 56 -32 0

Datum Wedstrijd Uitslag
02-05-15 VVA 3 - ST Volharding/SVD 2 8-1
25-04-15 Kapelle 4 - VVA 3 1-5
21-04-15 VVA 3 - FC Axel 3 3-1
16-04-15 VVA 3 - Waarde 2 0-1
06-04-15 Walcheren 4 - VVA 3 1-4
04-04-15 ST Volharding/SVD 2 - VVA 3 7-2
21-03-15 VVA 3 - Cadzand 1 0-3
14-03-15 GPC Vlissingen 3 - VVA 3 6-2
07-03-15 Borssele 1 - VVA 3 8-1
28-02-15 VVA 3 - Heinkenszand 4 2-3
20-12-14 Waarde 2 - VVA 3 3-1
06-12-14 De Noormannen 4 - VVA 3 2-2
29-11-14 VVA 3 - GPC Vlissingen 3 2-12
22-11-14 FC Axel 3 - VVA 3 5-0
08-11-14 VVA 3 - Walcheren 4 2-4
01-11-14 Cadzand 1 - VVA 3 3-5
25-10-14 VVA 3 - Borssele 1 1-3
18-10-14 VVA 3 - Kapelle 4 0-6
11-10-14 Heinkenszand 4 - VVA 3 2-0
07-10-14 VVA 3 - FC Dauwendaele 6 6-1
20-09-14 VVA 3 - De Noormannen 4 0-1


   

Cadzand 1-VVA 3 3-5

VVA 3 wint van Cadzand 1

Het is rond half 3 als we langs de velden rijden van de plaatselijke vv als daar de warming up gaande is van de 1e selectie, voor ons dus zaak om snel om te kleden en daar de velden te betreden!

De volgende selectie moest het gaan doen: op doel Arjan de k, de verdedigers Karel,   Paul, Teun en Alex op het middenveld mochten  Gerben, Martin, Giel en Ronald aantreden de aanvallers die voor de doelpunten moesten zorgen Robin en Patrick op de bank Joep en onze vlagger uiteraard Bassie.

Na een bijna perfecte warming up van ons (looppas vanaf  kleedkamer naar het veld) mochten we op het voormalige `bommenveld`  (wat er overigens keurig bij lag) onze kunsten gaan vertonen.

De Wedstrijd begon gelijkwaardig van beide kanten maar Cadzand probeerde ons via de zijkanten te bestoken met voorzetten wat wij dan weer vrij vlug weer onschadelijk konden maken. Ons eerste doelpunt viel uit een corner van Paul  die prachtig werd binnen gekopt door onze debutant (B junior) Robin,  keeper kansloos 0-1! Terwijl we wat teveel naar voren druk zetten ontstaan er ook voor Cadzand wat mogelijkheden door de ruimtes die we achterlaten diverse schoten richting ons doel waar ik dan nog sta om deze schoten onschadelijk te maken dat lukt aardig tot er een schot komt van 18 meter dat laag en hard is, ik duik nog wel maar kansloos in het zijnet 1-1. 

Maar  opgeven stond zeker vandaag niet in ons woordenboek en we gaan gewoon door waar we echt goed in zijn combineren liefst zolang mogelijk en de doelpunten die kwamen wel. Wederom mooie combinatie en als afmaker Robin die zijn 2e doelpunt maakt. Helaas duurt hun antwoord niet lang en na bijna een kopie van hun 1e goal maken ze eigenlijk te makkelijk de 2-2. Met mooie aanvallen gingen we richting de thee maar onze goalketter Robin  besloot weer een aanval over diverse schijven zijn hattrick compleet te maken 2-3! 

In bijna de laatste minuut van eerste helft denk ik nog te makkelijk over een terugspeel bal ik wacht iets te lang om een bal door te spelen de aanvaller denk te profiteren en vlak nadat ik de bal naar Karel speelde raakt hij me nog even aan de buitenkant van mijn knie er knapte wat maar doorgaan is het motto vandaag, en van de scheidsrechter van dienst mochten we gaan rusten!

In de rust een paar wijzigingen Joep mocht de plek achterin overnemen van Teun en in het veld werd er e.e.a. geschoven.

2e helft een totaal ander beeld we moesten wat wennen aan het schuiven denk ik maar het eerste kwartier was het Cadzand dat kwam en vaak gevaarlijk voor ons doel kwam. Dat resulteerde ook dan in de gelijkmaker foutje van ondergetekende door wellicht ook door blessure maar vast genageld op de grond 3-3. Met hangen en wurgen blijven we geloven in de driepunter hier (je rijdt dan niet voor niks naar dat gat J).  Cadzand gelooft er ook nog in want ze staan bijna met de complete selectie excl keeper op onze helft als er via div spelers Ronald diep wordt gestuurd en die blijft lopen speelt de bal keurig richting de man van de wedstrijd Robin die nummer 4 maakt! 

Cadzand probeerde nog met van alles om nog tot scoren te komen d.m.v het versieren van vrije trappen en veel duw en trek werk. Laatste 5 min wederom een messcherpe aanval van VVA 3 in de zestien zet een verdediger een tackel in maar nam Chiel mee  in deze poging , scheidsrechter zag het goed legde de bal op de stip. Dit buitenkansje was voor Chiel die alle frustratie in het schot deponeerde… 3-5!  Op naar de volgende..         




seizoen 2017/2018 speelschema

3e elftal reserve 4e klasse
1 VV Arendskerke 3 14:00
2 Kapelle 4 14:30
3 DwO'15 2 12:45
4 FC Axel 3 14:30
5 Apollo'69 2 15:00
6 Lewedorpse Boys 2 12:30
7 Spui 2 14:30
8 Borssele 1 14:30
9 Tern.Boys 4 14:30
10 Zaamslag 3 12:00
11 Nieuwland 2 14:30
12 Waarde 2 12:30

Schema 12 (11 0f 12 teams) senioren + jeugd B-categorie (hele competitie)

WD1
WD2
WD3
WD4
WD5
WD6
WD7
WD8
WD9
WD 10
WD 11
01-11 10-12 01-08 02-03 01-07 02-11 01-06 02-10 01-05 03-09 01-04 
03-10 02-01 03-06 06-12 05-06 03-05 04-05 05-12 09-02 04-08 02-06 
04-09 07-03 05-09 08-11 08-10 07-08 08-02 06-11 11-03 05-11 11-12 
06-07 11-04 04-02 09-01 12-02 09-12 12-03 03-01 12-04 06-10 08-03 
05-02 08-05 12-07 10-04 04-03 10-01 11-07 07-04 08-06 12-01 10-05 
12-08 09-06 11-10 07-05 11-09 06-04 10-09 09-08 10-07 07-02 09-07 

WD 12
WD 13
WD 14
WD 15
WD 16
WD 17
WD 18
WD 19
WD 20
WD 21
WD 22
02-04 01-09 02-12 01-10 02-08 01-03 02-09 01-12 03-08 02-05 01-02 
07-12 04-10 03-04 04-06 03-12 04-07 03-11 02-07 05-10 08-12 03-07 
10-11 05-07 09-11 11-02 07-11 08-09 04-12 09-03 07-09 11-01 04-11 
08-01 03-02 07-01 05-03 09-10 10-02 06-08 08-04 04-01 10-03 05-08 
06-03 12-06 06-05 08-07 06-01 12-05 07-10 11-05 06-02 09-04 06-09 
09-05 11-08 10-08 12-09 05-04 11-06 05-01 10-06 12-11 07-06 12-10 

Speelschema VV Arendskerke 3

Competitie
23/09/2017Lewedorpse Boys 2VV Arendskerke 3
30/09/2017VV Arendskerke 3VCK 3
07/10/2017VV Arendskerke 3Luctor H'zand 5
14/10/2017Kapelle 5VV Arendskerke 3
28/10/2017VV Arendskerke 3Yerseke 3
04/11/2017Spui 2VV Arendskerke 3
11/11/2017Borssele 1VV Arendskerke 3
18/11/2017VV Arendskerke 3FC Axel 4
25/11/2017Zaamslag 3VV Arendskerke 3
02/12/2017VV Arendskerke 3Kruiningen 2
09/12/2017Arnemuiden 3VV Arendskerke 3
24/02/2018VV Arendskerke 3Kapelle 5
03/03/2018Luctor H'zand 5VV Arendskerke 3
10/03/2018VV Arendskerke 3Spui 2
17/03/2018Yerseke 3VV Arendskerke 3
24/03/2018VV Arendskerke 3Zaamslag 3
07/04/2018VCK 3VV Arendskerke 3
14/04/2018VV Arendskerke 3Lewedorpse Boys 2
21/04/2018FC Axel 4VV Arendskerke 3
12/05/2018VV Arendskerke 3Borssele 1
19/05/2018Kruiningen 2VV Arendskerke 3
26/05/2018VV Arendskerke 3Arnemuiden 3

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie