HeaderSectionExtra
  | | | |  
VVA C1 2003/2004

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL







Achter van links naar rechts: Joy Hillebrand, Marinca Verton, Stephanie Hamelink, Stephanie van Sabben, Elsa Adema, Cindy Nieuwenhuijze, Savanna Sandifort en IJzaak Adema (leider)
Voor van links naar rechts: Niek Dekker, Robin Bickelmeijer, Kevin Dekker, Tristan Quaak, Jasper Uiterhoeve, Maarten Adema en Mart Roumen
Op de foto ontbreken: Jopke vd Borgt en Rowan Hoondert
Leider: IJzaak Adema en Wiebe Wijga
Trainers:
Peter Eversdijk en Wiebe Wijga
Trainingstijden:
maandag en woensdag 18.30-19.30 uur
Kledingsponsor: de Slager op Wielen
Home Top

voorjaar 4e klasse Uitslagen en stand

  Elftal
G
W
G
V
P
DPV
DPT
1
Tern.Boys C2
C
11
11
0
0
33
38
6
2
Zeeland Sport C2
K
11
8
0
3
24
52
25
3
Spui C1
J
11
8
0
3
24
39
24
4
Wemeldinge C1
E
11
8
0
3
24
25
16
5
Heer Arendskerke C1
A
11
6
1
4
19
37
24
6
Serooskerke C2
H
11
5
0
6
15
34
30
7
VCK C2
D
11
6
0
5
15*
38
41
8
Kapelle C2
F
11
4
0
7
12
24
31
9
Kloetinge C5
L
11
3
0
8
9
23
42
10
De Meeuwen C1
I
11
2
1
8
7
20
43
11
Wolfaartsdijk C1
B
11
2
0
9
6
20
41
12
Oostkapelle C1
G
11
2
0
9
6
12
39

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
A
x
5-3
*
*
*
*
2-0
7-0
2-2
*
1-6
2-1
B
*
x
0-3
3-7
2-3
1-5
*
2-7
*
0-3
*
*
C
2-1
*
x
5-1
5-1
1-0
*
3-0
*
3-2
*
*
D
0-7
*
*
x
*
*
4-2
*
3-5
*
4-3
12-5
E
2-0
*
*
3-1
x
*
4-0
*
*
3-1
4-2
*
F
4-8
*
*
1-3
2-0
x
*
3-10
*
1-2
1-3
*
G
*
1-5
0-7
*
*
3-0
x
*
3-1
*
*
0-4
H
*
*
*
0-2
0-1
*
2-1
x
5-2
1-2
*
6-1
I
*
0-2
0-5
*
3-1
0-2
*
*
x
4-11
*
*
J
4-2
*
*
7-1
*
*
1-0
*
*
x
1-6
5-3
K
*
5-1
1-2
*
*
*
9-2
6-3
6-2
*
x
5-4
L
*
2-1
0-2
*
0-3
0-5
*
*
3-1
*
*
x

najaar Uitslagen en stand

  Elftal
G
W
G
V
P
DPV
DPT
1 Hoedekenskerke C1
H
11
9
1
1
28
60
21
2 Biervliet C1
B
11
8
3
0
27
77
12
3 Apollo'69 C1
A
11
8
1
2
25
51
14
4 Oostburg C2
C
11
7
2
2
23
23
16
5 Tern.Boys C2
F
11
6
1
4
19
25
30
6 Wemeldinge C1
G
11
5
2
4
17
24
18
7 Wolfaartsdijk C1
E
11
4
2
5
14
22
25
8 VVA C1
D
11
4
2
5
14
18
30
9 Kapelle C2
I
11
2
2
7
8
30
43
10 Spui C1
K
11
2
2
7
8
12
27
11 Hulsterloo C1
J
11
1
0
10
3
16
59
12 Breskens C2
L
11
1
0
10
0*
19
82

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
A
x
*
*
3-0
*
8-1
*
4-6
*
*
3-1
18-1
B
1-1
x
*
*
*
6-2
*
5-3
*
*
2-1
14-0
C
1-0
3-3
x
2-0
*
*
*
*
3-3
*
*
5-3
D
*
0-10
*
x
1-1
*
3-0
*
3-2
1-3
*
*
E
0-1
0-8
1-4
*
x
*
0-0
*
2-1
*
7-0
*
F
*
*
1-0
2-1
2-1
x
*
1-3
*
5-2
*
7-2
G
1-2
2-2
0-2
*
*
4-0
x
*
3-2
*
1-0
*
H
*
*
5-0
3-3
5-4
*
5-1
x
*
10-1
*
6-1
I
2-6
0-13
*
*
*
2-3
*
0-6
x
*
0-0
*
J
0-5
0-13
0-1
*
3-4
*
0-7
*
3-6
x
*
*
K
*
*
0-2
1-2
*
1-1
*
1-8
*
2-0
x
5-1
L
*
*
*
3-4
0-2
*
2-5
*
1-12
5-4
*
x

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie