| | | |  
VVA JO15-1 (C1) 2005/2006 4e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

najaar

Achter van links naar rechts: Marinca Verton, Christian Tolhoek, Christiaan Wijnholds, Rick Westdorp, Mike Karelse, André Tange (leider/trainer) en Roel de Kok.
Voor van links naar rechts: Pim van Liere, Job Allemekinders, Roy Gijzel, Marco Beenhakker, Pim vd Borgt, Kay vd Berg en
Tim Dekker
Niet op de foto: Wouter Haarsma, Rudi Westdorp (trainer) en Johnny van Wolden (scheidsrechter)
Leider(s):
André Tange
Scheidsrechter: Johnny van Wolden
Trainer(s):
André Tange en Rudi Westdorp
Trainingstijd(en):
Maandag 19:15-20:30 uur
Woensdag 19:15-20:30 uur

Er is nog een leiderfunctie VACANT


Voorjaar  

#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Zeeland Sport C1
10
9
1
0
28
47
13
2.
Kloetinge C3
10
7
1
2
22
28
19
3.
Waarde C1
10
6
1
3
19
32
14
4.
FC Dauwendaele C2
10
5
2
3
17
30
18
5.
Mevo C1
10
5
2
3
17
26
17
6.
RCS C3
10
5
0
5
15
20
31
7.
's Heer Arendskerke C1
10
4
0
6
12
25
45
8.
Heinkenszand C1
10
3
1
6
10
19
24
9.
Kapelle C2
10
2
2
6
8
23
30
10.
Arnemuiden C2
10
2
1
7
7
26
46
11.
Krabbendijke C1
10
1
1
8
4
20
39

   
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
A
Arnemuiden C2
*
*
*
3 -6
*
1-1
*
5 -1
1 -6
3-5
B
FC DauwendaeleC2
3-1
1 -4
4 -2
2-2
*
6 -0
*
*
*
*
C
Heer Arendskerk C1
2 -6
*
*
3-1
2-3
7 -3
1-4
*
*
*
D
Heinkenszand C1
4-2
*
5 -0
2-2
*
3-2
*
*
*
0 -2
E
Kapelle C2
*
*
*
*
*
4-5
0 -2
1 -2
3 -1
3-5
F
Kloetinge C3
7-2
3-3
*
2-1
5 -1
*
*
*
*
*
G
Krabbendijke C1
*
*
*
*
*
1-2
1 -4
2 -4
1-3
4 -5
H
Mevo C1
11 -2
0-7
*
2 -1
*
1 -2
*
*
*
*
I
RCS C3
*
0 -3
3-5
3 -1
*
4 -2
*
1 -0
*
*
J
Waarde C1
*
2-1
7-1
5-0
*
1 -2
*
1 -1
5 -1
*
K
Zeeland Sport C1
*
4 -0
12 -0
*
*
3-0
*
1 -1
7 -1
3-1


Najaar  

#
Elftal
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1.
Biervliet C1
9
8
1
0
25
66
6
2.
's Heer Arendskerke C1
9
6
0
3
18
48
19
3.
Heinkenszand C1
9
5
2
2
17
43
13
4.
Kapelle C2
9
5
2
2
17
29
9
5.
Wolfaartsdijk C1
8
5
1
2
16
21
8
6.
Terneuzense Boys C2
8
5
0
3
15
20
19
7.
Luctor'88 C2
9
3
0
6
9
14
34
8.
Kloetinge C5
8
1
0
7
3
5
59
9.
Clinge C2
9
1
0
8
3
7
52
10.
Bruse Boys C2
6
0
0
6
0
6
40

   
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
A
Biervliet C1
*
*
9-0
3-3
2 -0
*
7-1
*
3-1
B
Bruse Boys C2
1-11
*
*
*
1 -8
*
2-4
*
*
C
Clinge C2
0 -8
3 -2
*
*
*
*
*
0 -4
1-3
D
Heer Arendskerk C1
*
6 -0
9-1
*
3-0
14 -0
*
2-4
*
E
Heinkenszand C1
*
8-0
11-0
1 -4
1-1
11-0
*
*
*
F
Kapelle C2
*
*
5 -1
*
*
*
3 -0
*
0-0
G
Kloetinge C5
0-14
*
5 -0
*
*
0 -8
*
0-5
*
H
Luctor'88 C2
*
*
5 -1
2-9
1-4
*
1-0
*
*
I
Tern.Boys C2
0-9
*
*
*
2-3
1 -4
*
2-0
2-1
J
Wolfaartsdijk C1
*
*
*
2 -1
2 -1
*
6-0
6-0
*


seizoen 2017/2018 speelschema

JO15-1 (C1) 3e klasse
1 SJO FC De Westhoek JO15-1 11:00
2 GPC Vlissingen JO15-2 11:15
3 Wolfaartsdijk JO15-1 11:00
4 SJO Lebo/SVN JO15-1 10:00
5 RCS JO15-2 12:30
6 Walcheren JO15-2 11:15
7 VV Arendskerke JO15-1 11:15
8 Oostkapelle JO15-1G 10:15
9 Kloetinge JO15-3 11:15
10 GPC Vlissingen JO15-1 11:15
11 VCK JO15-2 10:00
12 Zeelandia Middelb. JO15-3 13:00
Schema 12 (11 0f 12 teams)

WD1
WD2
WD3
WD4
WD5
WD6
WD7
WD8
WD9
WD 10
WD 11
1-11 8-1 3-11 1-5 3-5 1-6 6-11 1-7 2-5 10-11 1-10
2-9 7-2 4-10 11-2 7-11 2-3 8-9 2-4 4-11 9-1 2-8
3-10 9-3 5-9 8-3 4-1 8-10 12-1 3-6 6-9 12-2 3-12
4-8 12-4 6-8 9-4 6-2 11-12 10-2 5-10 7-8 7-3 4-7
5-12 11-5 7-12 12-6 12-8 5-4 4-3 9-12 10-12 6-4 5-6
6-7 10-6 2-1 10-7 10-9 9-7 7-5 11-8 3-1 8-5 11-9
WD 12
WD 13
WD 14
WD 15
WD 16
WD 17
WD 18
WD 19
WD 20
WD 21
WD 22
11-1 1-8 1-2 2-11 1-3 4-5 1-4 8-11 1-12 9-11 1-9
9-2 2-7 11-3 3-8 5-2 7-9 2-6 7-1 2-10 10-1 2-12
10-3 3-9 10-4 4-9 11-4 6-1 8-12 4-2 3-4 8-2 3-7
8-4 4-12 9-5 6-12 9-6 3-2 9-10 6-3 5-7 12-3 4-6
12-5 5-11 8-6 7-10 8-7 10-8 5-3 10-5 11-6 7-4 5-8
7-6 6-10 12-7 5-1 12-10 12-11 11-7 12-9 9-8 6-5 11-10



Speelschema competitie VV Arendskerke JO15-1 (C1)

23/09/2017VV Arendskerke JO15-1Hansweertse B. JO15-1
30/09/2017 -VV Arendskerke JO15-1
07/10/2017Apollo'69 JO15-1VV Arendskerke JO15-1
14/10/2017VV Arendskerke JO15-1Wolfaartsdijk JO15-1
21/10/2017 Krabbendijke JO15-1 VV Arendskerke JO15-1  
28/10/2017Kapelle JO15-3VV Arendskerke JO15-1
04/11/2017VV Arendskerke JO15-1SSV'65 JO15-2
11/11/2017VV Arendskerke JO15-1Kloetinge JO15-3
18/11/2017 Wemelding JO15-1VV Arendskerke JO15-1
25/11/2017VV Arendskerke JO15-1Rillandia JO15-1
02/12/2017Kruiningen JO15-1VV Arendskerke JO15-1
09/12/2017VV Arendskerke JO15-1 -

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd


N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie