| | | |  
VVA JO15-1 (C1) Seizoen 2009/2010 3e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

Voorjaar



Arne van den Broek
Bas Kosten
Danny op 't Hof
Edi van Doezelaar
Geert Roumen
Jeroen van Iwaarden
Lex de Jong
Niek Harinck
Pieter Maas
Rens Lokerse
Robin Traas
Stephan de Bruine
Thomas Wijnholds
Leider(s):
Dick Alssema, Frank Davidse, Egbert Blok en Danny de Jonge
Trainer(s):
Dick Alssema, Frank Davidse, Egbert Blok en Danny de Jonge
Trainingstijd(en):
Dinsdag 18.15 – 19:15 uur
Donderdag 18.15 – 19:15 uurr

najaar

Geen foto beschikbaar

Bas Kosten
Danny op 't Hof
Edi van Doezelaar
Geert Roumen
Jeroen van Iwaarden
Lex de Jong
Niek Harinck
Pieter Maas
Raymond Kloet
Rens Lokerse
Robin Traas
Roy Harinck
Stephan de Bruine
Thomas Wijnholds
Tiemen Markerink
Leider(s):
Dick Alssema, Frank Davidse, Egbert Blok en Danny de Jonge
Trainer(s):
Dick Alssema, Frank Davidse, Egbert Blok en Danny de Jonge
Trainingstijd(en):
Dinsdag 18.15 – 19:15 uur
Donderdag 18.15 – 19:15 uurr


Voorjaar  

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Zeelandia Middelb. C3 11 11 0 0 33 63 4 0
2 Mevo C1 11 9 0 2 27 54 13 0
3 Walcheren C3 11 8 1 2 25 57 23 0
4 Bevelanders C1 11 7 1 3 22 30 26 0
5 DFS C1 11 6 2 3 20 17 14 0
6 Rillandia C1 11 6 1 4 19 42 21 0
7 Walcheren C4 11 6 0 5 18 30 24 0
8 FC Dauwendaele C2 11 4 1 6 13 21 46 0
9 Zierikzee C1 11 3 0 8 9 24 47 0
10 Veere C1 11 2 0 9 6 19 55 0
11 VV Arendskerke C1 11 0 1 10 1 13 50 0
12 Nieuwland C1 11 0 1 10 1 11 58 0

    A B C D E F G H I J K L
A Bevelanders C1   - - 3-2 0-8 3-0 7-3 3-0 - - - 6-1
B DFS C1 1-1   0-0 3-0 - - - - 1-0 - - 2-1
C FC Dauwendaele C2 0-2 -   7-2 - 4-3 - 5-1 1-7 - - 3-2
D VV Arendskerke C1 - - -   0-4 - 2-6 1-2 - 1-5 0-7 -
E Mevo C1 - 3-0 11-1 -   6-0 3-1 - - 4-0 1-4 -
F Nieuwland C1 - 1-5 - 3-3 -   - 0-4 - 0-5 0-10 0-5
G Rillandia C1 - 1-2 6-0 - - 6-1   - 1-1 3-0 0-1 -
H Veere C1 - 2-3 - - 1-7 - 2-6   - 5-8 0-10 -
I Walcheren C3 7-2 - - 5-1 6-0 7-3 - 9-1   - - 8-3
J Walcheren C4 0-2 3-0 3-0 - - - - - 2-5   - 4-2
K Zeelandia Middelb. C3 4-1 2-0 9-0 - - - - - 8-2 2-0   -
L Zierikzee C1 - - - 5-1 0-7 - 2-9 3-1 - - 0-6  


Najaar  

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 GPC Vlissingen C1 11 10 0 1 30 78 19 0
2 Kwadendamme C1 9 9 0 0 27 73 2 0
3 Waarde C1 10 6 1 3 19 32 17 0
4 De Noormannen C1 10 6 0 4 18 56 25 0
5 Volharding C1 10 5 2 3 17 41 24 0
6 MZVC C1 11 5 2 4 17 37 27 0
7 VV Arendskerke C1 8 3 1 4 10 30 37 0
8 Heinkenszand C1 9 3 1 5 10 27 29 0
9 Nieuwland C1 10 3 1 6 10 31 49 0
10 Veere C1 9 1 2 6 5 19 45 0
11 Goes C1 9 1 0 8 3 20 66 0
12 Robur C1 8 0 0 8 0 8 112 0

    A B C D E F G H I J K L
A
De Noormannen C1   3-6 4-1 9-1 * * * * * * 1-3 5-1
B
GPC Vlissingen C1 *   * 5-2 6-1 0-2 * * * 2-1 * 5-2
C
Goes C1 * 1-5   12-1 * * * 0-9 * 2-10 * *
D
VV Arendskerke C1 * * *   * * * * 7-3 3-3 * 1-2
E
Heinkenszand C1 5-3 * 5-3 *   * 1-3 9-2 * * 2-4 *
F
Kwadendamme C1 5-1 * 16-0 * 3-0   5-1 * 24-0 * * *
G
MZVC C1 1-9 2-6 5-1 2-3 * *   * * 6-0 1-1 *
H
Nieuwland C1 1-6 1-10 * 1-12 * * 1-4   * * 2-2 *
I
Robur C1 1-15 1-21 * * * * 0-12 0-9   * 2-9 *
J
Veere C1 * * * * 3-3 0-12 * 2-5 *   * 0-4
K
Volharding C1 * 3-12 11-0 * * 0-2 * * * 8-0   0-2
L
Waarde C1 * * * * 2-1 0-4 0-0 4-0 15-1 * *  


seizoen 2017/2018 speelschema

JO15-1 (C1) 3e klasse
1 SJO FC De Westhoek JO15-1 11:00
2 GPC Vlissingen JO15-2 11:15
3 Wolfaartsdijk JO15-1 11:00
4 SJO Lebo/SVN JO15-1 10:00
5 RCS JO15-2 12:30
6 Walcheren JO15-2 11:15
7 VV Arendskerke JO15-1 11:15
8 Oostkapelle JO15-1G 10:15
9 Kloetinge JO15-3 11:15
10 GPC Vlissingen JO15-1 11:15
11 VCK JO15-2 10:00
12 Zeelandia Middelb. JO15-3 13:00
Schema 12 (11 0f 12 teams)

WD1
WD2
WD3
WD4
WD5
WD6
WD7
WD8
WD9
WD 10
WD 11
1-11 8-1 3-11 1-5 3-5 1-6 6-11 1-7 2-5 10-11 1-10
2-9 7-2 4-10 11-2 7-11 2-3 8-9 2-4 4-11 9-1 2-8
3-10 9-3 5-9 8-3 4-1 8-10 12-1 3-6 6-9 12-2 3-12
4-8 12-4 6-8 9-4 6-2 11-12 10-2 5-10 7-8 7-3 4-7
5-12 11-5 7-12 12-6 12-8 5-4 4-3 9-12 10-12 6-4 5-6
6-7 10-6 2-1 10-7 10-9 9-7 7-5 11-8 3-1 8-5 11-9
WD 12
WD 13
WD 14
WD 15
WD 16
WD 17
WD 18
WD 19
WD 20
WD 21
WD 22
11-1 1-8 1-2 2-11 1-3 4-5 1-4 8-11 1-12 9-11 1-9
9-2 2-7 11-3 3-8 5-2 7-9 2-6 7-1 2-10 10-1 2-12
10-3 3-9 10-4 4-9 11-4 6-1 8-12 4-2 3-4 8-2 3-7
8-4 4-12 9-5 6-12 9-6 3-2 9-10 6-3 5-7 12-3 4-6
12-5 5-11 8-6 7-10 8-7 10-8 5-3 10-5 11-6 7-4 5-8
7-6 6-10 12-7 5-1 12-10 12-11 11-7 12-9 9-8 6-5 11-10



Speelschema competitie VV Arendskerke JO15-1 (C1)

23/09/2017VV Arendskerke JO15-1Hansweertse B. JO15-1
30/09/2017 -VV Arendskerke JO15-1
07/10/2017Apollo'69 JO15-1VV Arendskerke JO15-1
14/10/2017VV Arendskerke JO15-1Wolfaartsdijk JO15-1
21/10/2017 Krabbendijke JO15-1 VV Arendskerke JO15-1  
28/10/2017Kapelle JO15-3VV Arendskerke JO15-1
04/11/2017VV Arendskerke JO15-1SSV'65 JO15-2
11/11/2017VV Arendskerke JO15-1Kloetinge JO15-3
18/11/2017 Wemelding JO15-1VV Arendskerke JO15-1
25/11/2017VV Arendskerke JO15-1Rillandia JO15-1
02/12/2017Kruiningen JO15-1VV Arendskerke JO15-1
09/12/2017VV Arendskerke JO15-1 -

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd


N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie