| | | |  
VVA D1 Seizoen 2011/2012 4e klasse

Historie

Naar de elftallen
   
       

Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL



  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

najaar/voorjaar

Ard Verhage
Dejan Goedegebure
Jan Lokerse
Jannes Alarico Espinoza
Joep Corstanje
Julia van Koeveringe
Kaj Fossen
Marijn Melse
Martijn Bolle
Nieck Rooze
Noëlle de Jonge
Robin Goedegebure
Sander Otte
Tom van Kleunen
Leider(s)
Rob van Koeveringe
Jaap Fossen
Maricio Alerico Espinoza
Frits Bolle
Trainer(s)
Martin Corstanje (ma)
Marijn Corstanje (ma)
Maricio Alerico Espinoza (ma)
Rob van Koeveringe (wo)
Frits Bolle (wo)
Trainingstijden
Maandag 18.15-19:30 uur
Woensdag 18.15-19:30 uur


Voorjaar  

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke D1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 Luctor'88 D1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
3 Domburg D1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
4 DFS D1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
5 SKNWK D1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
6 Duiveland D1G 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Zaterdag 18 februari 2012
B Yerseke D1-VVA D1 5-2
Zaterdag 28 januari 2012
C VVA D1-Duiveland D1G 5-1
Zaterdag 21 januari 2012
B VVA D1-Duiveland D1G 5-1
Zaterdag 26 november 2011
C De Meeuwen D1-VVA D1 2-8
Zaterdag 19 november 2011
C VVA D1-Apollo'69 D1 4-1
Zaterdag 12 november 2011
C VVA D1-DFS D1 2-2
Zaterdag 5 november 2011
C Bruse Boys D1-VVA D1 2-9
Zaterdag 22 oktober 2011
B VVA D1-Walcheren D2 8-2
Zaterdag 8 oktober 2011
C VVA D1-De Meeuwen D1 8-2
Zaterdag 24 september 2011
C Apollo'69 D1-VVA D1 4-5
Zaterdag 17 september 2011
C DFS D1-VVA D1 0-6
Zaterdag 10 september 2011
C VVA D1-Bruse Boys D1 7-0
Zaterdag 3 september 2011
C Goes D1-VVA D1 3-15
Maandag 29 augustus 2011
B Heinkenszand D1-VVA D1 3-4
Zaterdag 27 augustus 2011
B VVA D1-Serooskerke D1 8-1


Najaar  

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 VV Arendskerke D1 8 7 1 0 22 49 13 36 0
2 DFS D1 8 6 1 1 19 40 17 23 0
3 Apollo'69 D1 8 3 0 5 9 29 27 2 0
4 Bruse Boys D1 8 2 1 5 7 14 37 -23 0
5 De Meeuwen D1 8 0 1 7 1 12 50 -38 0

    A B C D E
A
Apollo'69 D1 3-4 6-2 3-4 4-5
B
Bruse Boys D1 0-3 2-1 3-6 2-9
C
De Meeuwen D1 1-9 2-2 1-9 2-8
D
DFS D1 7-0 6-1 6-1 0-6
E
VV Arendskerke D1 4-1 7-0 8-2 2-2

Voorjaar  

Yerseke D1-VVA D1 5-2
VVA D1 uitgebekerd na verlies tegen Yerseke D1

Vandaag was het weer erop of eronder: de volgende ronde in de beker. Zonder Ard, Joep, Tom en Sander, maar met Rick, Jari en Sander uit de D2 vertrokken we tegen tienen uit Arendskerke. Het was rustig voor vertrek, rustig in de auto, rustig bij het omkleden, kortom: best gespannen en zeer zeker allen gemotiveerd om er wat moois van te maken.

En dat het wat moois werd, was iedereen het achteraf over eens. Een schitterende wedstrijd met twee zeer goed voetballende en sportieve ploegen. Achterin vandaag met Noëlle als slot op de deur, Marijn op de gevaarlijke spits, Dejan als geweldige aanvoerder tegen één van de betere middenvelders van Zeeland en verder de 3 ‘nieuwelingen’ moeiteloos meespelend op het middenveld en in de aanval. Daaromheen de rest, niemand uitgezonderd, een fantastische wedstrijd spelend.

Het begin was voor Arendskerke: bij één van de eerst aanvallen over links was het Kaj die strak voorgaf, waarna Robin (natuurlijk) weer één van zijn wekelijkse doelpunten maakte. Yerseke leek eventjes te schrikken, echter was snel over de schrik heen. De gelijkmaker kwam er halverwege de eerste helft aan, verdiend, en het spel bleef op en neer golven.
Geholpen door het voordeel van de wind mee, bleef Arendskerke gevaarlijk. Door goed en snel combinatie-voetbal, iets waar zowel Rick, Jari en Sander moeiteloos in mee gingen, kwamen de bezoekers door een doelpunt van laatstgenoemde weer op voorsprong: 1-2. Tussendoor moest Jan nog een aantal keren redden, een bijna-doelpunt van Yerseke werd van de lijn gehaald, alleen konden we de late gelijkmaker niet voorkomen. Met een 2-2 tussenstand gingen we rusten.

Na de rust kregen we de wind wat tegen en dat kwam ons voetbal niet ten goede. De tweede helft was amper 1 minuut oud toen een schot van Yerseke dwarrelend in de linker-bovenhoek verdween. Een 3-2 achterstand tegen zo’n ploeg bleek niet makkelijk recht te zetten. De hele ploeg deed er alles aan om de gelijkmaker op het bord te krijgen, alleen bleven de meeste kansen voor de thuisploeg komen.

Heel lang bleef de 3-2 tussenstand op het bord staan, heel lang werd er door Arendskerke gehoopt om er nog eventueel penalty’s uit te halen. Het mocht echter niet zo zijn. Vijf minuten voor tijd werd de wedstrijd definitief beslist: een bal die we niet weg konden krijgen werd keurig onderschept door één van de spitsen van Yerseke en werd vakkundig afgewerkt op doel.

In de allerlaatste minuut kwam de eindstand op het bord te staan: 5-2. Voor het publiek was het genieten geweest, de spelers van beide ploegen hebben laten zien wat voetbal is: een sportieve strijd met vlagen heel goed combinatiespel. Als we zo spelen in de competitie komen we nog ver; voor Yerseke D1: gefeliciteerd en succes verder in de beker.

VVA D1- Duiveland D1 5-1
Weer winst op Duiveland D1

De eerste competitie-wedstrijd vandaag tegen de ploeg waarvan we in de laatste bekerwedstrijd van vorige week met veel moeite hadden gewonnen. Gelukkig hadden we Kaj weer terug, zodat we helemaal compleet aan de wedstrijd konden beginnen. Met een opstelling die dus maar op één plaats anders was, werd om kwart over elf afgetrapt.

Dat VVA er zin in had, was vanaf het begin duidelijk. Met veel druk naar voren en fanatiek te jagen op elke bal was het in de derde minuut al raak. Kaj brak door op links en schoot zo hard dat de doelman van Duiveland geen vat op de bal had: 1-0.

Hierna was het een wedstrijd die –evenals vorige week- alle kanten op kon gaan. Beide ploegen volop in de aanval en kansen ook aan beide zijden. De twee keepers stonden hun mannetje en daardoor bleef het lang 1-0. De tegenstander was uiterst gevaarlijk met elke spelhervatting die er was: corner of vrije trap, er stonden altijd wel een paar spelers van Duiveland om iets met die voorzetten te doen. Na 20 minuten werd het dan ook zeer terecht 1-1. Een hard schot vanaf de 16 kreeg Jan niet onder controle en de gelijkmaker was een feit.

Bijna vanaf de aftrap was het Arendskerke weer die de bal via een voorzet van Kaj door Robin achter de keeper van Duiveland werkte. Dit was ook de ruststand.

Na de rust hetzelfde beeld. Beide ploegen goed voetballen, gevaarlijke counters van Duiveland, echter de thuisploeg die bleef scoren. Nu was het een prachtige steekpass van Dejan op Robin die koelbloedig werd afgemaakt, even later een corner van Julia op het hoofd van Robin die voor de 4-1 zorgde. Gevaarlijk werd het niet meer, het mooie voetbal van beide ploegen bleef.

Het laatste woord was aan Dejan die vlak voor het eindsignaal van buiten het strafschopgebied de bal met een schitterende boog over de keeper maar in het doel werkte. Eindstand evenals vorige week: 5-1. Een goed begin van de nieuwe competitie.

VVA D1-Duiveland D1 5-1
VVA D1 bekert verder

Na een aantal weken rust (op het kerstzaalvoetbaltoernoooi na dan), stond er vandaag de bekerwedstrijd tegen Duiveland op het programma. Een wedstrijd voor een plaats in de volgende ronde en we konden meteen zien hoe onze tegenstander in de nieuwe competitie zou zijn.

Onder leiding van de goed leidende Hans Verrips trapten we om 11.15 uur af. Een aantal spelers moesten we noodgedwongen missen; gelukkig hadden we versterking vanuit de D2 in de personen van Rick en Jari. Vanaf het begin was duidelijk wat voor wedstrijd het zou worden: twee voetballende sportieve ploegen die aan elkaar gewaagd waren. In ieder geval had Arendskerke er veel zin in. Alles spelers waren gebrand om deze wedstrijd te winnen en dat was aan de andere kant ook zo. Vanaf het fluitsignaal werd er druk naar voren gezet. Met een vandaag zeer goede en hard werkende voorhoede in de personen van Rick, Robin en Julia werd geprobeerd snel de bal te onderscheppen, gesteund door een middenveld van Tom, Ard en Dejan. Kansen kwamen er aan beide kanten, echter doelpunten bleven uit door sterk keeperswerk. Ook gevaar kwam er vanuit de corners, ook dat leverde tot een minuut of twintig nog geen doelpunten op.

Terwijl de coaches al nadachten hoe het moest als er niet gescoord ging worden –het zou dan op penalty’s aankomen- brak Dejan met één van zijn onnavolgbare akties de score open. Langs twee man slalommen en de keeper met een laag schot gepasseerd. Hierbij stond de ruststand op het bord.

Na rust hetzelfde beeld, maar bleef Duiveland erg gevaarlijk met hun snelle uitbraken. Joep kreeg meer de opdracht om zijn verdediging (Nieck, Sander, Marijn en Martijn) te steunen en van daaruit op te bouwen en wanneer het kon in te schuiven; iets wat hartstikke goed lukte. De spitsen van Duiveland bleven gevaarlijk en snel en hadden pech met een verwoestend schot op de paal en 2x rakelings over. Daarnaast was Jan vandaag weer erg lastig te passeren. Ook het tweede doelpunt kwam op naam van Arendskerke: een steekpass van Ard op Robin die door laatstgenoemde zeer koel werd afgewerkt. Een echt spitsendoelpunt van een spits die vandaag liet zien hoe je op die positie moet voetballen: af en toe mee laten zakken om te verdedigen, vechten voor elke bal en voor de goal staan wanneer het echt nodig is. In de tweede helft gesteund door Jari (die aanwinst Rick verving) maakte Robin ook de 3-0 na een mooie combinatie Ard-Dejan-Julia.

Hierna kwam Duiveland weer terug. Na weer een snelle uitbraak maakten ze zeer verdiend hun doelpunt. Bij deze 3-1 stand werd het echt spannend, wat je kon zien aan het voetballen van de thuisploeg. Dit keer was het Ard die aan alle onzekerheden een einde maakte. Zijn goede optreden van vandaag beloonde hij met een schitterend stiftje over de keeper in de verre hoek: wat op de training ook lukt, zagen we vandaag weer terug. Doordat Julia 10 minuten toch wat geblesseerd moest afhaken, kregen we met Martijn in de voorhoede een nieuwe aanvaller. Ook hij liet zien dat er meerdere posities mogelijk zijn voor hem en toonde dat aan met de 5-1: de vreugde was compleet. Nu kijken wie de volgende tegenstander in dit toernooi wordt. Daarnaast wacht ons volgende week weer een mooie wedstrijd wanneer we dezelfde ploeg in de competitie treffen: beiden kijken er naar uit.

Rick en Jari: bedankt dat jullie er bij konden zijn, het is genieten als zulke spelers van D2 ons komen versterken.

Najaar  

De Meeuwen D1-VVA D1 2-8
VVA D1 ongeslagen kampioen

Vandaag de kampioenswedstrijd uit naar Zoutelande tegen de Meeuwen. Eén punt was voldoende voor het kampioenschap; het liefst zou er gewonnen worden voor een mooi afscheid van deze competitie vandaag.

Het begin –met de wind een beetje tegen- was absoluut niet goed te noemen. Niets wees er op dat onze tegenstander onderin de ranglijst te vinden was. Er werd aan de kant van de Meeuwen fris gevoetbald en de eerste kansen waren dan ook voor de thuisploeg. VVA verloor het op alle fronten en ook de eerste doelpunten kwamen op naam van de Meeuwen. In vijf minuten tijd stond Arendskerke met 2-0 achter, door twee geweldig mooie doelpunten waar Jan absoluut niets aan kon doen.

Vanaf dat moment kwam het besef dat er wat meer gestreden moest worden en dat je niet zo maar kampioen wordt. De mouwen werden opgestroopt en we kwamen wat meer in ons spel. Halverwege de eerste helft was het Kaj die de aansluitingstreffer maakte. Handig gebruik makend van zijn snelheid was hij de verdediging te snel af. Even later was het Dejan die alleen richting keeper ging, alleen werd hij vlak voor het strafschopgebied neergelegd. Door zelf de toegekende vrije trap te nemen en in de rechterhoek te krullen, besliste hij de ruststand op 2-2.

De rust deed de kampioensploeg goed. In de eerste minuut van de tweede helft gaf Noëlle een splijtende pass door het midden op Ard, die vervolgens Robin bediende. Die twijfelde niet en maakte zijn eerste van de middag. Even later zorgde Ard met één van zijn bekende afstandsschoten voor de wat grotere marge en dus de 2-4. Daarna waren we niet meer te stoppen. Achtereenvolgens Robin, Ard, weer Robin en Joep zorgden voor de 2-8. Het was een verdiende overwinning en –ondanks dat we de laatste weken iets minder in vorm waren- een verdiend kampioenschap.

Na een geweldig half jaar is het uitkijken naar het nieuwe seizoen. Vandaag hebben we weer laten zien dat we het kunnen:

  • Met keeper Jan die moeilijk te verslaan is;
  • Met de beide backs Martijn en Nieck die hun mannetje staan;
  • Met een (Marijn) Melse die tegen de beste spitsen op kan en altijd daarachter de snelle Sander die heeeeel veel opruimt;
  • Met een middenveld bestaande uit Joep, Ard, Dejan en Noëlle die elke ploeg wel wilt hebben en waar we altijd op kunnen rekenen, zowel op de training als in de wedstrijd;
  • Daarnaast een voorhoede – Kaj, Julia en Robin- die op snelheid, techniek en kopkracht altijd hun doelpuntjes meepakken.

Allen van harte gefeliciteerd, top gedaan!!!!


VVA D1-Apollo'69 D1 4-1
Moeizame maar VVA D1 verdiende zege op Apollo'69 D1

Na het zwaar bevochten gelijkspel van vorige week tegen de nr.2 van de competitie DFS, volgde vandaag een wedstrijd tegen een tegenstander waar we het altijd moeilijk mee hebben. Om uitzicht te houden op het kampioenschap, mocht er niet verloren worden.

De wedstrijd begon –net als vorige week- met twee gelijkopgaande ploegen. Overtuiging voor het doel van Apollo was er niet en er kwamen ook weinig kansen. Het merendeel van het voetbal speelde zich af op het middenveld en maar af en toe moesten beide keepers ingrijpen. Tekenend voor de eerste helft was dat de thuisploeg op voorsprong kwam door een eigen doelpunt van Apollo. Het spel van Arendskerke werd er nog niet veel beter op hierna. Apollo echter bleef er in geloven tegen de huidige nr.1 en zocht veelvuldig de aanval. De ruststand kwam tot stand door een afstandsschot van buiten de 16, die door iedereen werd gemist en zo langs Jan in het doel verdween: 1-1 ruststand.

De tweede helft begon Arendskerke iets overtuigender. De achterhoede had het -net als vorige week- goed voor elkaar, de rest van de ploeg werkte hard om die zo felbegeerde voorsprong te krijgen. Binnen 10 minuten hadden we het ook voor mekaar. Een goed genomen hoekschop van Kaj werd heel knap binnengekopt door Robin, waarna diezelfde Kaj voor de 3-1 voorsprong zorgde.

De snelheid van Kaj op links, het combinatievoetbal op rechts met Dejan-Ard-Julia, en de passes en rust bij Joep en Ard zorgden ervoor dat we de voorsprong bleven behouden en zelfs nog uitbreiden met een tweede treffer van Robin. Tussendoor had Jan nog tot twee keer toe fantastisch moeten redden op inzetten van Apollo, echter de 4-1 voorsprong bleef ongewijzigd.

Een moeizame maar verdiende overwinning was binnen. Volgende week is een punt tegen de Meeuwen voldoende om het kampioenschap binnen te halen!!

VVA D1-Walcheren D2 (beker) 8-0
VVA D1 bekert verder

Vandaag ging het erom wie door ging naar de volgende ronde van de beker. Noodgedwongen moesten we enkel spelers missen (Kaj, Robin en Jannes), maar gelukkig konden we –natuurlijk- een beroep doen op Rick.

Al snel bleek dat we met een zeer goed voetballende tegenstander hadden te maken. De bal werd gemakkelijk rond gespeeld en het begin van de wedstrijd ging gelijk op. Met een voorhoede met Rick, Noëlle en Julia hadden we genoeg snelheid en voetbal om de tegenstander onder druk te zetten; het middenveld werd vandaag wederom bezet door Joep, Ard en Dejan die voor de passes en de combinaties zorgden.

Na 5 minuten was het raak: Rick die op links goed doorging en met een goeie steekpass Noëlle bediende die, zoals zo vaak dit seizoen, makkelijk de keeper het nakijken gaf. Daarna was het Walcheren die sterker in de wedstrijd kwam. Ondanks het goede verdedigende werk van Nieck, Sander , Marijn en Tom, slaagde de tegenstander er toch in een aantal keren alleen voor Jan te komen. Wat een geweldige ochtend had hij; werkelijk alle ballen waren voor hem, het zullen in de eerste helft zeker 8 goeie doelpogingen geweest zijn.

De wedstrijd was qua voetbal in evenwicht, alleen vergat Walcheren te scoren. Iets wat VVA wel deed. In de 25ste minuut bracht Dejan met een steekpass Noëlle weer in stelling: koelbloedig werd het 2-0. Vlak voor rust zorgde Dejan met een bekeken roller in de rechter hoek voor de 3-0 ruststand.

Na rust hadden we hetzelfde beeld. Goed voetbal van beide kanten, doelpunten voor VVA. Julia had 2 keer pech dat haar schot door de keeper werd gehouden, maar Ard bekroonde weer een goede wedstrijd met 2 doelpunten zoals we dat van hem gewend zijn: tegenstander uitkappen en vol uithalen. Door Martijn, na een paar weken blessure, de tweede helft in te brengen op het middenveld, werd Joep deze keer onze voetballende spits. Dat pakte goed uit. Altijd aanspeelbaar en zeker doelgericht. Joep was attent bij een geweldige poeier van Nieck op de paal en even later scoorde hij zijn tweede met een geplaatst schot.

De laatste goal en aanval was voetballend gezien de mooiste. Over 4 schijven werd de bal doorgetikt (Ard, Dejan, Julia en Joep), waarbij Joep degene was die de 8-0 maakte. Gezien de uitslag leek de wedstrijd niet spannend; als je gezien hebt hoeveel reddingen Jan ook de tweede helft moest verrichten, was het een heel ander verhaal.
Benieuwd wie onze volgende tegenstander wordt!

VVA D1–Meeuwen D1 8-2
VVA D1 nog steeds zonder puntverlies

Vandaag troffen we een tegenstander die we nog niet eerder waren tegengekomen in deze competitie. Met een hele wedstrijd regen voor de boeg, begonnen we aan de wedstrijd. Gemakkelijk was het begin absoluut niet. Hoewel we de bovenliggende partij waren, hadden we met name te maken met een uitstekende doelman aan de andere kant. Pas halverwege de eerste helft brak Ard de score open door uitstekend door te gaan vanaf het middenveld en met een goed schot de 1–0 aan te tekenen. Hierna ging het op het moeilijk te bespelen veld wat makkelijker lopen. Op de linkerkant was Kaj er vandoor gegaan en werd zijn schitterende voorzet knap bij de eerste paal ingeschoten door onze spits Robin. Even later hetzelfde scenario, echter nu kopte hij de 3–1 keurig binnen.

Tussendoor hadden de bezoekers door middel van een snelle combinatie de aansluitingstreffer gemaakt en hadden hiermee Jan voor de eerste keer die morgen gepasseerd. We waren gewaarschuwd. Toch kwam de voorsprong niet meer in gevaar; het was Kaj die verdiend de 4–1 ruststand aantekende.

Na rust kregen we hetzelfde beeld te zien. De Meeuwen leken echter wel wat feller dan voor rust (en misschien was VVA iets minder fel) en dit leverde een 4–2 score op. De verdediging leek eventjes iets te verslappen, hoewel de rest van de middag zowel Nieck, als Jannes, Marijn en Tom de zaakjes achterin goed op orde hadden. Het middenveld met Joep, Ard en Dejan hadden de controle over het spel en het was Dejan die met één van zijn befaamde dribbels de 5–2 maakte.

Met Noëlle de tweede helft in de spits kregen we voorin nog meer snelheid en door haar wekelijkse 2 doelpunten werd de score nog verder uitgebouwd. Tussendoor bleef Joep met goeie passes strooien maar was hij niet gelukkig in de afwerking. Het slot van de wedstrijd was een mooie combinatie van Ard-Julia-Dejan die door de laatste knap werd afgewerkt: 8–2 is een mooie uitslag en halverwege de competitie weten we waar we aan toe zijn.

DFS D1- VVA D1 0-6
VVA D1 blijft maar winnen

Vandaag kregen we dan te maken met een tegenstander die aan ons gewaagd moest zijn. Ook zij hadden met grote cijfers van Goes gewonnen, dus we waren erg benieuwd hoe het vandaag ging. Met nog steeds een aantal geblesseerde spelers thuis (Tom, Jannes) en ziek (Kaj) gingen we op pad richting Schouwen. Gelukkig hadden we Joery bij ons die ons vanuit de D2 versterkte en daarnaast waren de van een blessure terugkerende Julia en half aangeslagen Noëlle sterk genoeg en met een grote wil om ieder een helft te proberen.

Het begin van de wedstrijd ging helemaal gelijk op. Echte kansen waren er niet: het meeste van het spel werd op het middenveld gespeeld, waarin Arendskerke sterk bezet was in de personen van Dejan, Ard en Joep. Het spel was erg onrustig en de passes erg onnauwkeurig. Gelukkig hadden we onze achterhoede op sterkte met Nieck, Marijn en Martijn onder aanvoering van Sander en met Jan als een wederom sterk slot op de deur.
Halverwege de eerste helft was het toch Arendskerke die op voorsprong kwam. Een losgelaten schot op doel werd door Robin koel over de keeper gestift en de 0-1 was een feit.

Tot de rust bleef deze stand staan. DFS werd sterker en Jan moest een aantal keren goed redden anders had het zomaar gelijk kunnen worden. Ook had Arendskerke nog kansen, maar jammer genoeg stond of de keeper (schot Dejan) in de weg of ging het net naast in het zijnet (Julia).

Drie minuten na rust later verdubbelde Robin de voorsprong na werkelijk een schitterende steekpass van Joep. Het verzet van de thuisploeg leek gebroken, nadat een speler de 0-3 aantekende na een ongelukkige bal in eigen doel. De tweede helft werd verder knap uitgespeeld; Joery maakte zijn debuut waar met een schot in de kruising en Joep pakte zijn doelpuntje weer mee na een mooie pass van Ard die verder heerste op het middenveld.

De eindstand kwam van de voet van Dejan: na een aantal spelers gepasseerd te hebben schoof hij de bal langs de keeper in het doel. Al met al een goeie wedstrijd, waarin we wederom de 'nul' achterin hielden en voor volgende week ongeslagen richting Apollo kunnen reizen.

VVA D1- Bruse Boys D1 7-0
Ruime zege VVA D1 op Bruse Boys D1

Vandaag de tweede competitiewedstrijd van dit seizoen. Zonder de geblesseerden Jannes, Julia, Sander en Tom en ook zonder de afwezige Dejan en Robin (keepte met de C's), hadden we een heel uitgedunde selectie. Gelukkig kregen we versterking vanuit de D1 in de personen van Rick, Sander en Jari: jongens die altijd willen voetballen en dit ook vandaag geweldig invulden.

Het begin van de wedstrijd was voor de thuisploeg. Door goed voetbal van achteruit te spelen (met Joep als laatste man lukt dat altijd natuurlijk) probeerden we de tegenstander onder druk te zetten. Zij hadden absoluut geen vat op Noëlle die in de vijfde minuut met haar snelheid een paar man passeerde en daarna hard inschoot. Het overwicht bleef voor Arendskerke, hoewel Bruse Boys af en toe gevaarlijk werd in de counter. Als slot op de deur was er bij de VVA onze doelman Jan die een aantal keren knap moest redden.

De 2-0 kwam op het bord te staan via de voet van Joep die goed was meegekomen van achter uit en zichzelf vrijspeelde en daarna ook de keeper kansloos liet. Het grote verzet was gebroken. Het laatste kwartier van de eerste helft werd er gewerkt aan het doelsaldo.

Op links hadden we vandaag het duo Rick-Kajdie mekaar steeds goed wisten te vinden. Rick beloonde zich met een geweldige poeier in de rechterkruising voor de 3-0, hierna Ard (onverslaanbaar op het middenveld) met een hard schot de 4-0 en was het onze voorstopper Marijn die de 5-0 binnenkopte. Tussendoor kwam Bruse Boys er nog een aantal keren gevaarlijk door, maar werden afgestopt door onze verdediging met Jan af en toe in de hoofdrol en Nieck zoals de laatste weken altijd: foutloos.

Het laatste doelpunt van de eerste helft kwam weer van de voet van Rick, die zo'n beetje zijn eerste doelpunt kopieerde: wederom hard in de kruising dus.

Na de rust werd het wat moeilijker. Het spel van Arendskerke werd wat onrustiger en de passes wat onnauwkeuriger. Kansen kwamen er wel, maar de doelman van Bruse Boys stond er niet voor niets. Bijna de hele tweede helft hield hij zijn doel keurig schoon, op één moment na. Het was Sander die voor het enige doelpunt in de tweede helft zorgde door na een combinatie met Jari ook weer met een prachtig afstandsschot de 7-0 op het bord te zetten.

Alles bij mekaar een goeie wedstrijd, een goeie overwinning met allemaal mooie doelpunten om te zien. Ook was het goed om te zien hoe onze 'gastspelers' van vandaag zeker moeiteloos hun rol invulden in de D1.

Goes D1-VVA D1 3-15
Monsterzege VVA D1 op Goes D1

Vandaag dan de eerste competitiewedstrijd van dit seizoen. Na twee overwinningen in de beker, waarvan de laatste tegen Heinkenszand natuurlijk een prachtige wedstrijd was, moest vandaag blijken hoe we er voor stonden in deze poule met als eerste tegenstander Goes D1.

Warm lopen was niet echt nodig met deze temperaturen en zo midden op de dag; om even voor 1 uur werd er dan ook al bezweet afgetrapt.

Al gauw bleek dat dit een wedstrijd werd die we niet hoefden te verliezen; het elftal van VVA stond goed, terwijl we Ard en Tom wegens blessures moesten missen en dat Julia nog niet echt fit aan de wedstrijd kon beginnen. Na 5 minuten lag het eerste doelpunt er al in: Robin maakte af na een pass van Joep. Een minuut later precies hetzelfde nadat Dejan met een onnavolgbare actie een paar tegenstanders was kwijtgeraakt. Eigenlijk was de hele wedstrijd hetzelfde beeld. VVA met goed voetbal in de aanval, Goes af en toe gevaarlijk met een counter. De ruststand werd 1–8 door doelpunten van Joep (2x), Kaj (3x) en Dejan.

De tweede helft veranderde er weinig. Nadat Joep en Robin ieder nog een keer hadden gescoord, werd het even "Noëlle-tijd". In een tijdsbestek van een minuut of zes, had ze 3 rushes vanaf de middellijn achter haar naam en ook evenzoveel doelpunten. Robin en Dejan bepaalden de einduitslag: 3–15.

Belangrijkste van vandaag was dat we bleven voetballen en het mekaar gunden om te scoren. Volgende week gaan we kijken hoe we het er thuis vanaf brengen in de wedstrijd tegen Bruse Boys D1.


seizoen 2011/2012 speelschema

D1 - najaar 3e klasse 2
1    
2 Apollo'69 D1 9:30
3 Bruse Boys D1 10:30
4 De Meeuwen D1 10:15
5 DFS D1 10:00
6 VV Arendskerke D1 11:15

D2 -voorjaar 3e klasse 2
1 Luctor'88 D1 11:30
2 VV Arendskerke D1 11:15
3 Domburg D1 10:00
4 SKNWK D1 10:00
5 Duiveland D1G 11:00
6 DFS D1 10:00

Schema 6 (5 0f 6 teams)

WD 1
WD 2
WD3
WD4
WD5
WD6
1-6
4-2
1-4
2-6
1-2
return
2-5
5-1
2-3
3-1
5-3
WD 1
3-4
6-3
5-6
4-5
6-4
enz.

Speelschema VV Arendskerke D1

WEDSTRIJDDAG 1 - 28-01-12 WEDSTRIJDDAG 2 - 04-02-12
Luctor'88 D1-DFS D1 SKNWK D1-VVA D1
VVA D1-Duiveland D1G Duiveland D1G-Luctor'88 D1
Domburg D1-SKNWK D1 DFS D1-Domburg D1
 
WEDSTRIJDDAG 3 - 11-02-12 WEDSTRIJDDAG 4 - 03-03-12
Luctor'88 D1-SKNWK D1 VVA D1-DFS D1
VVA D1-Domburg D1 Domburg D1-Luctor'88 D1
Duiveland D1G-DFS D1 SKNWK D1-Duiveland D1G
 
WEDSTRIJDDAG 5 - 10-03-12 WEDSTRIJDDAG 6 - 24-03-12
Luctor'88 D1-VVA D1 DFS D1-Luctor'88 D1
Duiveland D1G-Domburg D1 Duiveland D1G-VVA D1
DFS D1-SKNWK D1 SKNWK D1-Domburg D1
 
WEDSTRIJDDAG 7 - 31-03-12 WEDSTRIJDDAG 8 - 14-04-12
VVA D1-SKNWK D1 SKNWK D1-Luctor'88 D1
Luctor'88 D1-Duiveland D1G Domburg D1-VVA D1
Domburg D1-DFS D1 DFS D1-Duiveland D1G
 
WEDSTRIJDDAG 9 - 21-04-12 WEDSTRIJDDAG 10 - 28-04-12
DFS D1-VVA D1 VVA D1-Luctor'88 D1
Luctor'88 D1-Domburg D1 Domburg D1-Duiveland D1G
Duiveland D1G-SKNWK D1 SKNWK D1-DFS D1

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2011/2012



Bijzonderheden:
22/10:
4 tegen 4 - 29/10: herfstvakantie Zuid - 3/12 - Geen programma E- en F ivm Sinterklaas - 18/02: voorjaarsvakantie Zuid - 07/04: Pasen - 05/05: Meivakantie - 17/05: Hemelvaartsdag - 26/05: Pinksteren

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen SENIOREN 2011/2012



Bijzonderheden:

29/10: herfstvakantie Zuid - 18/02: voorjaarsvakantie Zuid - 07/04: Pasen - 05/05: Meivakantie - 17/05: Hemelvaartsdag - 26/05: Pinksteren

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie