| 26 nov 11 |
De Meeuwen D1-VVA D1 |
2-8 |
|
VVA D1 ongeslagen kampioen
Vandaag de kampioenswedstrijd uit naar Zoutelande tegen de Meeuwen. Eén punt was voldoende voor het kampioenschap; het liefst zou er gewonnen worden voor een mooi afscheid van deze competitie vandaag.
Het begin –met de wind een beetje tegen- was absoluut niet goed te noemen. Niets wees er op dat onze tegenstander onderin de ranglijst te vinden was. Er werd aan de kant van de Meeuwen fris gevoetbald en de eerste kansen waren dan ook voor de thuisploeg. VVA verloor het op alle fronten en ook de eerste doelpunten kwamen op naam van de Meeuwen. In vijf minuten tijd stond Arendskerke met 2-0 achter, door twee geweldig mooie doelpunten waar Jan absoluut niets aan kon doen.
Vanaf dat moment kwam het besef dat er wat meer gestreden moest worden en dat je niet zo maar kampioen wordt. De mouwen werden opgestroopt en we kwamen wat meer in ons spel. Halverwege de eerste helft was het Kaj die de aansluitingstreffer maakte. Handig gebruik makend van zijn snelheid was hij de verdediging te snel af. Even later was het Dejan die alleen richting keeper ging, alleen werd hij vlak voor het strafschopgebied neergelegd. Door zelf de toegekende vrije trap te nemen en in de rechterhoek te krullen, besliste hij de ruststand op 2-2.
De rust deed de kampioensploeg goed. In de eerste minuut van de tweede helft gaf Noëlle een splijtende pass door het midden op Ard, die vervolgens Robin bediende. Die twijfelde niet en maakte zijn eerste van de middag. Even later zorgde Ard met één van zijn bekende afstandsschoten voor de wat grotere marge en dus de 2-4. Daarna waren we niet meer te stoppen. Achtereenvolgens Robin, Ard, weer Robin en Joep zorgden voor de 2-8. Het was een verdiende overwinning en –ondanks dat we de laatste weken iets minder in vorm waren- een verdiend kampioenschap.
Na een geweldig half jaar is het uitkijken naar het nieuwe seizoen. Vandaag hebben we weer laten zien dat we het kunnen:
- Met keeper Jan die moeilijk te verslaan is;
- Met de beide backs Martijn en Nieck die hun mannetje staan;
- Met een (Marijn) Melse die tegen de beste spitsen op kan en altijd daarachter de snelle Sander die heeeeel veel opruimt;
- Met een middenveld bestaande uit Joep, Ard, Dejan en Noëlle die elke ploeg wel wilt hebben en waar we altijd op kunnen rekenen, zowel op de training als in de wedstrijd;
- Daarnaast een voorhoede – Kaj, Julia en Robin- die op snelheid, techniek en kopkracht altijd hun doelpuntjes meepakken.
Allen van harte gefeliciteerd, top gedaan!!!!
|
|
| 19 nov 11 |
VVA D1-Apollo'69 D1 |
4-1 |
|
Moeizame maar VVA D1 verdiende zege op Apollo'69 D1
Na het zwaar bevochten gelijkspel van vorige week tegen de nr.2 van de competitie DFS, volgde vandaag een wedstrijd tegen een tegenstander waar we het altijd moeilijk mee hebben. Om uitzicht te houden op het kampioenschap, mocht er niet verloren worden.
De wedstrijd begon –net als vorige week- met twee gelijkopgaande ploegen. Overtuiging voor het doel van Apollo was er niet en er kwamen ook weinig kansen. Het merendeel van het voetbal speelde zich af op het middenveld en maar af en toe moesten beide keepers ingrijpen. Tekenend voor de eerste helft was dat de thuisploeg op voorsprong kwam door een eigen doelpunt van Apollo. Het spel van Arendskerke werd er nog niet veel beter op hierna. Apollo echter bleef er in geloven tegen de huidige nr.1 en zocht veelvuldig de aanval. De ruststand kwam tot stand door een afstandsschot van buiten de 16, die door iedereen werd gemist en zo langs Jan in het doel verdween: 1-1 ruststand.
De tweede helft begon Arendskerke iets overtuigender. De achterhoede had het -net als vorige week- goed voor elkaar, de rest van de ploeg werkte hard om die zo felbegeerde voorsprong te krijgen. Binnen 10 minuten hadden we het ook voor mekaar. Een goed genomen hoekschop van Kaj werd heel knap binnengekopt door Robin, waarna diezelfde Kaj voor de 3-1 voorsprong zorgde.
De snelheid van Kaj op links, het combinatievoetbal op rechts met Dejan-Ard-Julia, en de passes en rust bij Joep en Ard zorgden ervoor dat we de voorsprong bleven behouden en zelfs nog uitbreiden met een tweede treffer van Robin. Tussendoor had Jan nog tot twee keer toe fantastisch moeten redden op inzetten van Apollo, echter de 4-1 voorsprong bleef ongewijzigd.
Een moeizame maar verdiende overwinning was binnen. Volgende week is een punt tegen de Meeuwen voldoende om het kampioenschap binnen te halen!! |
|
| 22 okt 11 |
VVA D1-Walcheren D2 (beker) |
8-0 |
|
VVA D1 bekert verder
Vandaag ging het erom wie door ging naar de volgende ronde van de beker. Noodgedwongen moesten we enkel spelers missen (Kaj, Robin en Jannes), maar gelukkig konden we –natuurlijk- een beroep doen op Rick.
Al snel bleek dat we met een zeer goed voetballende tegenstander hadden te maken. De bal werd gemakkelijk rond gespeeld en het begin van de wedstrijd ging gelijk op. Met een voorhoede met Rick, Noëlle en Julia hadden we genoeg snelheid en voetbal om de tegenstander onder druk te zetten; het middenveld werd vandaag wederom bezet door Joep, Ard en Dejan die voor de passes en de combinaties zorgden.
Na 5 minuten was het raak: Rick die op links goed doorging en met een goeie steekpass Noëlle bediende die, zoals zo vaak dit seizoen, makkelijk de keeper het nakijken gaf. Daarna was het Walcheren die sterker in de wedstrijd kwam. Ondanks het goede verdedigende werk van Nieck, Sander , Marijn en Tom, slaagde de tegenstander er toch in een aantal keren alleen voor Jan te komen. Wat een geweldige ochtend had hij; werkelijk alle ballen waren voor hem, het zullen in de eerste helft zeker 8 goeie doelpogingen geweest zijn.
De wedstrijd was qua voetbal in evenwicht, alleen vergat Walcheren te scoren. Iets wat VVA wel deed. In de 25ste minuut bracht Dejan met een steekpass Noëlle weer in stelling: koelbloedig werd het 2-0. Vlak voor rust zorgde Dejan met een bekeken roller in de rechter hoek voor de 3-0 ruststand.
Na rust hadden we hetzelfde beeld. Goed voetbal van beide kanten, doelpunten voor VVA. Julia had 2 keer pech dat haar schot door de keeper werd gehouden, maar Ard bekroonde weer een goede wedstrijd met 2 doelpunten zoals we dat van hem gewend zijn: tegenstander uitkappen en vol uithalen. Door Martijn, na een paar weken blessure, de tweede helft in te brengen op het middenveld, werd Joep deze keer onze voetballende spits. Dat pakte goed uit. Altijd aanspeelbaar en zeker doelgericht. Joep was attent bij een geweldige poeier van Nieck op de paal en even later scoorde hij zijn tweede met een geplaatst schot.
De laatste goal en aanval was voetballend gezien de mooiste. Over 4 schijven werd de bal doorgetikt (Ard, Dejan, Julia en Joep), waarbij Joep degene was die de 8-0 maakte. Gezien de uitslag leek de wedstrijd niet spannend; als je gezien hebt hoeveel reddingen Jan ook de tweede helft moest verrichten, was het een heel ander verhaal.
Benieuwd wie onze volgende tegenstander wordt! |
|
| 8 okt 11 |
VVA D1–Meeuwen D1 |
8-2 |
|
VVA D1 nog steeds zonder puntverlies
Vandaag troffen we een tegenstander die we nog niet eerder waren tegengekomen in deze competitie. Met een hele wedstrijd regen voor de boeg, begonnen we aan de wedstrijd. Gemakkelijk was het begin absoluut niet. Hoewel we de bovenliggende partij waren, hadden we met name te maken met een uitstekende doelman aan de andere kant. Pas halverwege de eerste helft brak Ard de score open door uitstekend door te gaan vanaf het middenveld en met een goed schot de 1–0 aan te tekenen. Hierna ging het op het moeilijk te bespelen veld wat makkelijker lopen. Op de linkerkant was Kaj er vandoor gegaan en werd zijn schitterende voorzet knap bij de eerste paal ingeschoten door onze spits Robin. Even later hetzelfde scenario, echter nu kopte hij de 3–1 keurig binnen.
Tussendoor hadden de bezoekers door middel van een snelle combinatie de aansluitingstreffer gemaakt en hadden hiermee Jan voor de eerste keer die morgen gepasseerd. We waren gewaarschuwd. Toch kwam de voorsprong niet meer in gevaar; het was Kaj die verdiend de 4–1 ruststand aantekende.
Na rust kregen we hetzelfde beeld te zien. De Meeuwen leken echter wel wat feller dan voor rust (en misschien was VVA iets minder fel) en dit leverde een 4–2 score op. De verdediging leek eventjes iets te verslappen, hoewel de rest van de middag zowel Nieck, als Jannes, Marijn en Tom de zaakjes achterin goed op orde hadden. Het middenveld met Joep, Ard en Dejan hadden de controle over het spel en het was Dejan die met één van zijn befaamde dribbels de 5–2 maakte.
Met Noëlle de tweede helft in de spits kregen we voorin nog meer snelheid en door haar wekelijkse 2 doelpunten werd de score nog verder uitgebouwd. Tussendoor bleef Joep met goeie passes strooien maar was hij niet gelukkig in de afwerking. Het slot van de wedstrijd was een mooie combinatie van Ard-Julia-Dejan die door de laatste knap werd afgewerkt: 8–2 is een mooie uitslag en halverwege de competitie weten we waar we aan toe zijn.
|
|
| 17 sep 11 |
DFS D1- VVA D1 |
0-6 |
|
VVA D1 blijft maar winnen
Vandaag kregen we dan te maken met een tegenstander die aan ons gewaagd moest zijn. Ook zij hadden met grote cijfers van Goes gewonnen, dus we waren erg benieuwd hoe het vandaag ging. Met nog steeds een aantal geblesseerde spelers thuis (Tom, Jannes) en ziek (Kaj) gingen we op pad richting Schouwen. Gelukkig hadden we Joery bij ons die ons vanuit de D2 versterkte en daarnaast waren de van een blessure terugkerende Julia en half aangeslagen Noëlle sterk genoeg en met een grote wil om ieder een helft te proberen.
Het begin van de wedstrijd ging helemaal gelijk op. Echte kansen waren er niet: het meeste van het spel werd op het middenveld gespeeld, waarin Arendskerke sterk bezet was in de personen van Dejan, Ard en Joep. Het spel was erg onrustig en de passes erg onnauwkeurig. Gelukkig hadden we onze achterhoede op sterkte met Nieck, Marijn en Martijn onder aanvoering van Sander en met Jan als een wederom sterk slot op de deur.
Halverwege de eerste helft was het toch Arendskerke die op voorsprong kwam. Een losgelaten schot op doel werd door Robin koel over de keeper gestift en de 0-1 was een feit.
Tot de rust bleef deze stand staan. DFS werd sterker en Jan moest een aantal keren goed redden anders had het zomaar gelijk kunnen worden. Ook had Arendskerke nog kansen, maar jammer genoeg stond of de keeper (schot Dejan) in de weg of ging het net naast in het zijnet (Julia).
Drie minuten na rust later verdubbelde Robin de voorsprong na werkelijk een schitterende steekpass van Joep. Het verzet van de thuisploeg leek gebroken, nadat een speler de 0-3 aantekende na een ongelukkige bal in eigen doel. De tweede helft werd verder knap uitgespeeld; Joery maakte zijn debuut waar met een schot in de kruising en Joep pakte zijn doelpuntje weer mee na een mooie pass van Ard die verder heerste op het middenveld.
De eindstand kwam van de voet van Dejan: na een aantal spelers gepasseerd te hebben schoof hij de bal langs de keeper in het doel. Al met al een goeie wedstrijd, waarin we wederom de 'nul' achterin hielden en voor volgende week ongeslagen richting Apollo kunnen reizen.
|
|
| 7 sep 11 |
VVA D1- Bruse Boys D1 |
7-0 |
|
Ruime zege VVA D1 op Bruse Boys D1
Vandaag de tweede competitiewedstrijd van dit seizoen. Zonder de geblesseerden Jannes, Julia, Sander en Tom en ook zonder de afwezige Dejan en Robin (keepte met de C's), hadden we een heel uitgedunde selectie. Gelukkig kregen we versterking vanuit de D1 in de personen van Rick, Sander en Jari: jongens die altijd willen voetballen en dit ook vandaag geweldig invulden.
Het begin van de wedstrijd was voor de thuisploeg. Door goed voetbal van achteruit te spelen (met Joep als laatste man lukt dat altijd natuurlijk) probeerden we de tegenstander onder druk te zetten. Zij hadden absoluut geen vat op Noëlle die in de vijfde minuut met haar snelheid een paar man passeerde en daarna hard inschoot. Het overwicht bleef voor Arendskerke, hoewel Bruse Boys af en toe gevaarlijk werd in de counter. Als slot op de deur was er bij de VVA onze doelman Jan die een aantal keren knap moest redden.
De 2-0 kwam op het bord te staan via de voet van Joep die goed was meegekomen van achter uit en zichzelf vrijspeelde en daarna ook de keeper kansloos liet. Het grote verzet was gebroken. Het laatste kwartier van de eerste helft werd er gewerkt aan het doelsaldo.
Op links hadden we vandaag het duo Rick-Kajdie mekaar steeds goed wisten te vinden. Rick beloonde zich met een geweldige poeier in de rechterkruising voor de 3-0, hierna Ard (onverslaanbaar op het middenveld) met een hard schot de 4-0 en was het onze voorstopper Marijn die de 5-0 binnenkopte. Tussendoor kwam Bruse Boys er nog een aantal keren gevaarlijk door, maar werden afgestopt door onze verdediging met Jan af en toe in de hoofdrol en Nieck zoals de laatste weken altijd: foutloos.
Het laatste doelpunt van de eerste helft kwam weer van de voet van Rick, die zo'n beetje zijn eerste doelpunt kopieerde: wederom hard in de kruising dus.
Na de rust werd het wat moeilijker. Het spel van Arendskerke werd wat onrustiger en de passes wat onnauwkeuriger. Kansen kwamen er wel, maar de doelman van Bruse Boys stond er niet voor niets. Bijna de hele tweede helft hield hij zijn doel keurig schoon, op één moment na. Het was Sander die voor het enige doelpunt in de tweede helft zorgde door na een combinatie met Jari ook weer met een prachtig afstandsschot de 7-0 op het bord te zetten.
Alles bij mekaar een goeie wedstrijd, een goeie overwinning met allemaal mooie doelpunten om te zien. Ook was het goed om te zien hoe onze 'gastspelers' van vandaag zeker moeiteloos hun rol invulden in de D1. |
|
| 3 sep 11 |
Goes D1-VVA D1 |
3-15 |
|
Monsterzege VVA D1 op Goes D1
Vandaag dan de eerste competitiewedstrijd van dit seizoen. Na twee overwinningen in de beker, waarvan de laatste tegen Heinkenszand natuurlijk een prachtige wedstrijd was, moest vandaag blijken hoe we er voor stonden in deze poule met als eerste tegenstander Goes D1.
Warm lopen was niet echt nodig met deze temperaturen en zo midden op de dag; om even voor 1 uur werd er dan ook al bezweet afgetrapt.
Al gauw bleek dat dit een wedstrijd werd die we niet hoefden te verliezen; het elftal van VVA stond goed, terwijl we Ard en Tom wegens blessures moesten missen en dat Julia nog niet echt fit aan de wedstrijd kon beginnen. Na 5 minuten lag het eerste doelpunt er al in: Robin maakte af na een pass van Joep. Een minuut later precies hetzelfde nadat Dejan met een onnavolgbare actie een paar tegenstanders was kwijtgeraakt. Eigenlijk was de hele wedstrijd hetzelfde beeld. VVA met goed voetbal in de aanval, Goes af en toe gevaarlijk met een counter. De ruststand werd 1–8 door doelpunten van Joep (2x), Kaj (3x) en Dejan.
De tweede helft veranderde er weinig. Nadat Joep en Robin ieder nog een keer hadden gescoord, werd het even "Noëlle-tijd". In een tijdsbestek van een minuut of zes, had ze 3 rushes vanaf de middellijn achter haar naam en ook evenzoveel doelpunten. Robin en Dejan bepaalden de einduitslag: 3–15.
Belangrijkste van vandaag was dat we bleven voetballen en het mekaar gunden om te scoren. Volgende week gaan we kijken hoe we het er thuis vanaf brengen in de wedstrijd tegen Bruse Boys D1.
|
|
|