| | | |  
VVA JO13-1 (D1) Seizoen 2012/2013 3e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

najaar/voorjaar


Tom Antonisse
Jamiro Dahoe
Jop de Feijter
Job Fokke
Jari Goedegebure
Sander Goedegebure
Daan van Hekken
Marijn op 't Hof
Sven van Oosten
Jeremy Ouweneel
Kjeld Sandifort
Rick Tange
Leider(s):
André Tange
Vincent Nagelkerke
Ruud de Jonge (voorjaar 2013)
Trainer(s):
André Tange
Trainingstijden:
Dinsdag 18:15-19:30 uur
Donderdag 18:15-19:30 uur


Voorjaar  

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Bevelanders D1 10 7 2 1 23 39 14 25 0
2 ST Nieuwdorp/LeBo D1 10 6 3 1 21 32 13 19 0
3 RCS D2 10 5 1 4 16 22 31 -9 0
4 VV Arendskerke D1 10 4 1 5 13 28 20 8 0
5 Walcheren D2 10 3 1 6 10 20 28 -8 0
6 GPC Vlissingen D1G 10 1 0 9 3 11 46 -35 0

Datum Wedstrijd Uitslag
11-05-13 Bevelanders D1 - VVA D1 4-2
27-04-13 VVA D1 - Walcheren D2 3-0
20-04-13 VVA D1 - Bevelanders D1 2-3
13-04-13 GPC Vlissingen D1G - VVA D1 0-4
06-04-13 Walcheren D2 - VVA D1 3-2
30-03-13 ST Nieuwdorp/Lewedorpse Boys D1 - VVA D1 2-2
23-03-13 VVA D1 - ST Nieuwdorp/Lewedorpse Boys D1 1-3
16-03-13 RCS D2 - VVA D1 2-1
02-03-13 VVA D1 - GPC Vlissingen D1G 6-1
16-02-13 VVA D1 - RCS D2 5-2


Najaar  

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 ST Nieuwdorp/LeBo D1 10 8 0 2 24 52 13 39 0
2 VV Arendskerke D1 9 7 0 2 21 45 14 31 0
3 Oostkapelle D1 10 7 0 3 21 34 21 13 0
4 Apollo'69 D1 8 3 0 5 9 22 35 -13 0
5 Breskens D1 8 2 0 6 6 15 43 -28 0
6 Luctor'88 D1 9 0 0 9 0 9 51 -42 0

    A B C D E F
A
Apollo'69 D1 6-0 0-8 8-3 3-2 0-6
B
Breskens D1 - - 4-2 1-6 0-8
C
VV Arendskerke D1 7-1 8-2 8-0 3-0 4-2
D
Luctor'88 D1 - 3-5 0-3 1-3 0-6
E
Oostkapelle D1 4-3 6-1 4-2 5-0 0-6
F
ST Nieuwdorp/LeBo D1 5-1 4-2 5-2 9-0 1-4


seizoen 2017/2018 speelschema

JO13-1G (D1) - voorjaar 3e klasse
1 Wemeldinge JO13-1 10:00
2 VV Arendskerke JO13-1 11:15
3 Patrijzen JO13-1 10:15
4 Oostkapelle JO13-1G 10:15
5 ST Serooskerke/Veere JO13-1 G 10:00
6 Wolfaartsdijk JO13-1 10:00

Schema 6 (5 0f 6 teams)

WD 1
WD 2
WD3
WD4
WD5
WD6
1-6
4-2
1-4
2-6
1-2
return
2-5
5-1
2-3
3-1
5-3
WD 1
3-4
6-3
5-6
4-5
6-4
enz.

Speelschema VV Arendskerke JO13-1 (D1)

23/09/2017VV Arendskerke JO13-1-
30/09/2017Apollo'69/Hoedek. JO13-1GVV Arendskerke JO13-1
07/10/2017WHS JO13-1VV Arendskerke JO13-1
14/10/2017VV Arendskerke JO13-1SPS JO13-1G
28/10/2017Apollo'69 JO13-2VV Arendskerke JO13-1
04/11/2017VV Arendskerke JO13-1Luctor Heinkenszand JO13-1
11/11/2017Kruiningen JO13-1VV Arendskerke JO13-1
18/11/2017VV Arendskerke JO13-1HontenissSDO'63/Vogelw JO13-2G
25/11/2017VV Arendskerke JO13-1Kloetinge JO13-3G
02/12/2017Kapelle JO13-2VV Arendskerke JO13-1
09/12/2017VV Arendskerke JO13-1SKNWK JO13-1

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd


N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie