| | | |  
VVA JO13-2 (D2) Seizoen 2010/2011 najaar 3e klasse/voorjaar 5e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

Voorjaar 11-tal

Joery Goense
Nieck Rooze
Marijn op 't Hof
Jannes Alarico Espinoza
Thomas de Jong
Marijn Melse
Sven van Oosten
Sebastian de Jong
Jeremy Ouweneel
Tom Antonisse
Rick Tange
Jari Goedegebure
Sander Goedegebure
Ewa de Regt
Leider(s):
Mauricio Alarico Espinoza
Marco Goedegebure
André Tange
Trainer(s):
André Tange(ma)
Yann Sinke (wo)
Frank Goedegebure (wo)
Trainingstijd(en):
Maandag 18.15 – 19:30 uur
Woensdag 18.15 - 19:30 uur

najaar 7-tal

Namen spelers D1 en D2

Jannes Alarico Espinoza
Martijn Bolle
Joep Corstanje
Jarno Fierloos
Kaj Fossen
Dejan Goedegebure
Robin Goedegebure
Joery Goense
Marijn op 't Hof
Sebastian de Jong
Thomas de Jong
Noëlle de Jonge
Tom van Kleunen
Julia van Koeveringe
Jan Lokerse
Marijn Melse
Sven van Oosten
Sander Otte
Jeremy Ouweneel
Nieck Rooze
David Sudaryat
Alex Traas
Ard Verhage
Leider(s):
Rob van Koeveringe
Mauricio Alarico Espinoza
Frits Bolle
Jaap Fossen
Trainer(s):
Rob van Koeveringe (wo)
Mauricio Alarico Espinoza (wo)
Martin Corstanje (ma)
Marijn Corstanje (ma)
Frits Bolle
Pieter Adema
Trainingstijd(en):
Maandag 18.45 – 20:00 uur
Woensdag 18.15 - 19:30 uur


Voorjaar  

# Team-5e klasse G W GL V P DPV DPT PM
1 Domburg D2 8 7 0 1 21 39 9 0
2 Kloetinge D6 8 4 1 3 13 23 26 0
3 VV Arendskerke D2 8 4 0 4 12 32 31 0
4 Zeelandia Middelb. D5 8 3 0 5 9 20 26 0
5 Patrijzen D2 8 1 1 6 4 16 38 0


    A B C D E
A Domburg D2 6-2 1-2 8-0 4-0
B VV Arendskerke D2 1-5 3-1 3-6 8-4
C Kloetinge D6 2-4 6-4 3-2 1-5
D Patrijzen D2 1-4 2-8 5-5 0-2
E Zeelandia Middelb. D5 1-7 1-3 2-3 5-0


Najaar  

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 VV Arendskerke D2 6 4 2 0 14 42 18 0
2 Wolfaartsdijk D1 5 4 0 1 12 23 14 0
3 Goes D2 5 2 1 2 7 29 19 0
4 Veere D2 6 2 1 3 7 25 30 0
5 Domburg D2 6 2 0 4 6 25 35 0
6 SSV'65 D3 6 1 0 5 3 16 44 0

    A B C D E F
A
Domburg D2   - 2-6 6-1 4-5 -
B
Goes D2 -   - 9-2 - 2-5
C
VV Arendskerke D2 12-3 4-4   6-0 2-2 -
D
SSV'65 D3 8-6 2-9 -   - -
E
Veere D2 - - 7-12 8-3   2-5
F
Wolfaartsdijk D1 3-4 6-5 - - 4-1  


seizoen 2017/2018 speelschema

JO13-2 (D2) - najaar 7e klasse (7x7)
1 VV Arendskerke JO13-2G 9:30
2 Heinkenszand JO13-2 9:30
3 Sluiskil JO13-1G 11:30
4 Grenswachters JO13-1 10:00
5 WVV'67 JO13-2 9:30
6 - -

Schema 6 (5 0f 6 teams)

WD 1
WD 2
WD3
WD4
WD5
WD6
1-6
4-2
1-4
2-6
1-2
return
2-5
5-1
2-3
3-1
5-3
WD 1
3-4
6-3
5-6
4-5
6-4
enz.

Speelschema competitie VV Arendskerke JO13-2 (D2)

21/01/2017 -VV Arendskerke JO13-2G
28/01/2017VV Arendskerke JO13-2GFC Dauwendaele JO13-4
11/02/2017VV Arendskerke JO13-2GSluiskil JO13-1G
18/02/2017DZC'09 JO13-1GVV Arendskerke JO13-2G
11/03/2017VV Arendskerke JO13-2GVlissingen JO13-3
18/03/2017VV Arendskerke JO13-2G -
25/03/2017FC Dauwendaele JO13-4VV Arendskerke JO13-2G
01/04/2017Sluiskil JO13-1GVV Arendskerke JO13-2G
08/04/2017VV Arendskerke JO13-2GDZC'09 JO13-1G
06/05/2017Vlissingen JO13-3VV Arendskerke JO13-2G

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd


N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie