| | | |  
VVA JO11-1 (E1) Seizoen 2012/2013 2e klasse

Historie

Teams 2016/2017 in blauw

VVA 1 JO13-1 (D1) JO9-1 (F1)
VVA 2 JO13-2 (D2) JO9-2 (F2)
VVA 3 JO13-3 (D3) JO9-3 (F3)
VVA 4 JO11-1 (E1) JO9-1 (F4)
JO19-1 (A1) JO11-2 (E2) JO9-1 (F5)
JO17-1 (B1) JO11-4 (E3) JO7-1 (M1)
JO17-2 (B2) JO11-5 (E4) JO7-1 (M2)
JO15-1 (C1)   JO7-1 (M3)
JO15-2 (C2)    


Programma en uitslagen

Wedstrijdverslagen


WWW ARENDSKERKE.NL




  • Elftalgegevens
  • Uitslagen en stand
  • Verslagen
  • Speelschema

najaar/voorjaar


Wouter Bonefaas
Ivar Burg
Chiel Elshout
Adriaan Feijtel
Jay Goedegebure
Mark de Jong
Mik Joosse
Dies Korstanje
Luuk Wedding
Leider(s):
Pim Wedding
Peter Feijtel
Trainer(s):
Wiebe Wijga
Wim Goedegebure
Trainingstijden:
Maandag 18:00-19:00 uur
Donderdag 18:00-19:00 uur


Voorjaar  

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Kloetinge E2 10 10 0 0 30 76 13 63 0
2 RCS E2 10 6 1 3 19 39 25 14 0
3 Arnemuiden E2 10 5 0 5 15 31 42 -11 0
4 MZC'11 E1G 10 4 1 5 13 36 43 -7 0
5 VCK E1 10 3 2 5 11 36 41 -5 0
6 VV Arendskerke E1G 10 0 0 10 0 13 67 -54 0

Datum Wedstrijd Uitslag
15-05-13 VVA E1G - VCK E1 1-6
20-04-13 VCK E1 - VVA E1G 7-0
13-04-13 VVA E1G - RCS E2 1-3
11-04-13 Arnemuiden E2 - VVA E1G 2-1
06-04-13 VVA E1G - MZC'11 E1G 2-6
30-03-13 VVA E1G - Arnemuiden E2 2-9
16-03-13 VVA E1G - Kloetinge E2 0-9
06-03-13 MZC'11 E1G - VVA E1G 4-2
02-03-13 RCS E2 - VVA E1G 12-3
16-02-13 Kloetinge E2 - VVA E1G 9-1


Najaar  

# Team GES WIN GEL VRL PNT DPV DPT SAL PM
1 Wolfaartsdijk E1 7 7 0 0 21 58 12 46 0
2 VV Arendskerke E1 7 5 0 2 15 34 23 11 0
3 Nieuwdorp E1G 8 3 1 4 10 28 42 -14 0
4 Bruse Boys E1 7 1 2 4 5 17 32 -15 0
5 Kwadendamme E1 7 0 1 6 1 21 49 -28 0

    A B C D E F
A
Bruse Boys E1 3-5 3-3 2-2 2-9  
B
VV Arendskerke E1 3-0 - 4-3 2-7  
C
Kwadendamme E1 3-4 3-13 1-5 3-11  
D
Nieuwdorp E1G 7-3 1-7 7-6 2-7  
E
Wolfaartsdijk E1 - 6-0 6-2 12-1  
F
           


seizoen 2017/2018 speelschema

JO11-1G (E1) - voorjaar 3e klasse
1 Nieuwland JO11-1 10:15
2 Vlissingen JO11-2 9:45
3 VV Arendskerke JO11-1G 9:30
4 FC Dauwendaele JO11-2 9:30
5 Jong Ambon JO11-1 10:00
6 Kloetinge JO11-4 8:45

Schema 6 (5 0f 6 teams)

WD 1
WD 2
WD3
WD4
WD5
WD6
1-6
4-2
1-4
2-6
1-2
return
2-5
5-1
2-3
3-1
5-3
WD 1
3-4
6-3
5-6
4-5
6-4
enz.

Speelschema competitie VV Arendskerke JO11-1 (E1)

23/09/2017VV Arendskerke JO11-1GKapelle JO11-3
30/09/2017Apollo'69 JO11-1VV Arendskerke JO11-1G
07/10/2017Kruiningen JO11-2VV Arendskerke JO11-1G
14/10/2017VV Arendskerke JO11-1GBevelanders JO11-1
28/10/2017Kwadend/Hoedekensk. JO11-1VV Arendskerke JO11-1G
04/11/2017VV Arendskerke JO11-1GKrabbendijke JO11-1
11/11/2017VV Arendskerke JO11-1GWemeldinge JO11-2
18/11/2017SSV'65 JO11-2VV Arendskerke JO11-1G
25/11/2017VV Arendskerke JO11-1GKloetinge JO11-4
02/12/2017Goes JO11-2GVV Arendskerke JO11-1G
09/12/2017VV Arendskerke JO11-1GWolfaartsdijk JO11-1

Speeldagen JEUGDVOETBAL 2016/2017

Jeugdteams Jeugdteams Jeugdteams
op schema 12 op schema 12 op schema 6 
(heel jaar) (reeksen) (reeksen)
  B-categorie B-categorie B-categorie Bijzonderheden
20.08-21.08.2016 Vrij Vrij Vrij
23.08-25.08.2016 Vrij Vrij Vrij
27.08-28.08.2016 Vrij Vrij Vrij
03.09-04.09.2016 Beker 1 Beker 1 Beker 1
10.09-11.09.2016 Beker 2 Beker 2 Beker 2
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 WD 1 WD 1 WD 1 Herfstvakantie
29.10-30.10.2016 Beker 3 Beker 3 Beker 3 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10
19.11-20.11.2016 WD 2 WD 2 WD 2
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 8
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 8 Beker/Inhaal
10.12-11.12.2016 WD 8 Beker/Inhaal Beker/Inhaal
17.12-18.12.2016 Beker/Inhaal Beker/Inhaal Beker/Inhaal
24.12-25.12.2016 Vrij Vrij Vrij
31.12-01.01.2017 Vrij Vrij Vrij
07.01-08.01.2017 Vrij Vrij Vrij
14.01-15.01.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Beker
21.01-22.01.2017 Inhaal/Beker WD 12 WD 1
28.01-29.01.2017 WD 13 WD 13 WD 2
04.02-05.02.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker
11.02-12.02.2017 WD 14 WD 14 WD 3
18.02-19.02.2017 WD 15 WD 15 WD 4 Voorjaarsvakantie
25.02-26.02.2017 Carnaval Carnaval Carnaval Carnaval
04.03-05.03.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 16 WD 16 WD 5
18.03-19.03.2017 WD 17 WD 17 WD 6
25.03-26.03.2017 WD 18 WD 18 WD 7
01.04-02.04.2017 WD 19 WD 19 WD 8
08.04-09.04.2017 WD 20 WD 20 WD 9
15.04-17.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 Inhaal/Beker Inhaal/Beker Inhaal/Beker Meivakantie
29.04-30.04.2017 WD 21 WD 21 Inhaal/Beker Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 22 WD 22 WD 10
10.06-11.06.2017 Bekerfinales Jeugd


N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

Speeldagen SENIOREN 2016/2017

  A-categorie A-categorie B-categorie Bijzonderheden
  Schema 14 Schema12 Schema 12
20.08-21.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie 
23.08-25.08.2016 Beker Beker   Zomer vakantie
27.08-28.08.2016 Beker Beker Beker 1 Zomer vakantie
03.09-04.09.2016 WD 1 WD 1 Beker 2 Zomer vakantie
10.09-11.09.2016 WD 2 WD 2 Beker 3  
17.09-18.09.2016 WD 3 WD 3 WD 3  
24.09-25.09.2016 WD 4 WD 4 WD 4  
01.10-02.10.2016 WD 5 WD 5 WD 5  
08.10-09.10.2016 WD 6 WD 6 WD 6  
15.10-16.10.2016 WD 7 WD 7 WD 7  
22.10-23.10.2016 I / B B/I WD 1 Herfstvakantie 
29.10-30.10.2016 WD 8 WD 8 WD 8 Herfstvakantie
05.11-06.11.2016 WD 9 WD 9 WD 9  
12.11-13.11.2016 WD 10 WD 10 WD 10  
19.11-20.11.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
26.11-27.11.2016 WD 11 WD 11 WD 11  
03.12-04.12.2016 WD 12 WD 12 WD 12  
10.12-11.12.2016 WD 13 WD 13 WD 13  
17.12-18.12.2016 I / B B/I Beker/Inhaal  
24.12-25.12.2016 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
31.12-01.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
07.01-08.01.2017 VRIJ VRIJ Vrij Kerstvakantie
14.01-15.01.2017 VRIJ VRIJ Beker/Inhaal  
21.01-22.01.2017 I / B I / B Inhaal/Beker  
28.01-29.01.2017 WD 14 I / B Inhaal/Beker  
04.02-05.02.2017 WD 15 I / B WD 2  
11.02-12.02.2017 WD 16 WD 14 WD 14  
18.02-19.02.2017 WD 17 WD 15 WD 15  
25.02-26.02.2017 I / B I / B Inhaal/Beker Voorjaarsvakantie
  I / B I / B   Voorjaarsvakantie
11.03-12.03.2017 WD 18 WD 16 WD 16  
18.03-19.03.2017 WD 19 WD 17 WD 17  
25.03-26.03.2017 WD 20 WD 18 WD 18  
01.04-02.04.2017 WD 21 WD 19 WD 19  
08.04-09.04.2017 WD 22 WD 20 WD 20  
15.04-17.04.2017 I / B + I I / B + I Inhaal/Beker Pasen
22.04-23.04.2017 WD 23 I / B Inhaal/Beker Meivakantie 
29.04-30.04.2017 WD 24 WD 21 WD 21 Meivakantie
06.05-07.05.2017 WD 25 WD 22 WD 22  
13.05-14.05.2017 WD 26      
20.05-21.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
25.05.2017 Nacomp.     Hemelvaartsdag
27.05-28.05.2017 Nacomp. Nacomp.    
30.05-01.06.2017 Nacomp.      
03.06-05.06.2017 Nacomp. Nacomp.   Pinksteren
06.06-08.06.2017 Nacomp.      
10.06-11.06.2017 Nacomp. Nacomp.    
13.06-15.06.2017 Nacomp.      
17.06-18.06.2017 Nacomp. Nacomp.    

N.B. alle speelkalenders zijn zoals altijd onder voorbehoud.

 

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie