| | | |  
Jeugdkamp 2006

Historie jeugdkamp

Historie voetbalkamp

Bijzondere gebeurtenissen



WWW ARENDSKERKE.NL




Jeugdkamp 2006 E F

Het VVA jeugdkamp wordt mede mogelijk gemaakt door:
Autobedrijf Arendskerke
Bouw- en Houthandel de Jonge
Corstanje Assurantiën
Drukkerij Capello
WEA accountants
Van Weelden Diving and Welding Services
de Roompot
Scouting Heinkenszand
Van den Berg Interieur
Verswinkeltje Huisson
Joop Dees



   

Vrijdag 24 juni
19:00 uur Verzamelen op het voetbalveld
Spullen wegleggen in de tenten
Afscheid nemen van ouders
20:00 uur Voetbalcircuit
22:30 uur Bedtijd F-pupillen
23:00 uur Silence of the Lamp



Zaterdag 25 juni
08:00 uur Opstaan, wassen, aankleden
08:30 uur Etenstijd
09:30 uur WK spel
12:00 uur Etenstijd
15:00 uur Zwemmen in de Roompot
18:00 uur Etenstijd
20:00 uur F-pupillen: Bingo
E-pupillen: Kopspijkers
22:30 uur Bedtijd F-pupillen
23:00 uur Nachtelijke verrassing voor de E-pupillen



Zondag 26 juni
08:30 uur Opstaan, wassen en aankleden
09:00 uur Ontbijt en aansluitend tenten opruimen
10:00 uur Vijfkamp
12:30 uur Pannenkoeken eten
14:00 uur Einde voetbalkamp


Leiders
Adri de Leeuw, Arjan de Roo, Danny de Jonge, Danny Nieuwenhuijze, Frank Goedegebure, Lennard Westerweele, Marielle Hamelink, Martin Corstanje, Mathilda Hanssen, Rianne Rooze, Rob van Koeveringe, Robin Loopik, Wouter de Kort, Sebastiaan Verduyn, Cees van Iwaarden, Sabine Loopik, Frits Bolle en Jaap Fossen

Groepsindeling

Groep 1      (FRANKRIJK)        (TIJGER)

Groep 2          (BRAZILIË)             (ROB)

Kevin Nijsse
Pieter Maas
Marc Tange
Olga Huisson
Nieck Rooze
Martijn Bolle
Rene Lokerse

Frank van Dijke
Renz Nijsse
Merijn van Hekken
Dennis Goedegebure
Robin Goedegebure
Tessa Wartena
Jan Lokerse

Groep 3      (ENGELAND)       (ARJAN)

Groep 4         (MEXICO)            (FRITS)

Geert Roumen
Siem Corstanje
Niek Harinck
David Korstanje
Sander Otte
Julia van Koeveringe
David Sudaryat
Gijs van Koeveringe
Robin Traas
Jasper Westplate
Raoul Dees
Joep Corstanje
Rosanna Hoogerland

Groep 5    (SPANJE)               (JAAP)

Groep 6        (ZUID-KOREA)    (MARTIN)

Lars Wartena
Danny op ’t Hof
Alex Traas
Nico Wijts
Ard Verhage
Dejan Goedegebure
Edi van Doezelaar
Mees v.d. Borgt
Tom van Kleunen
Kenzie v.d. Berg
Kaj Fossen
Jeroen van Iwaarden

Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie