| | | |  
Jeugdkamp 2010

Historie jeugdkamp

Historie voetbalkamp

Bijzondere gebeurtenissen



WWW ARENDSKERKE.NL




Jeugdkamp 2010 E F

Het jeugdkamp voor de E- en F-pupillen werd weer gehouden op het voetbalterrein van Arendskerke.

   

Vrijdag 18 juni
18:30 uur Verzamelen op het voetbalveld
19:00 uur Melden bij Sabine/Mieke
Spullen wegleggen in de tenten
Afscheid nemen van ouders (heel snel)
20:00 uur Voetbalcircuit
22:30 uur Bedtijd F-pupillen
23:00 uur LICHTJACHT 
   
Zaterdag 19 juni
08:00 uur Opstaan, wassen, aankleden
08:30 uur Etenstijd
09:45 uur Zwembad 
13:15 uur Etenstijd
13:30 uur WK-tijd: Nederland-Japan kijken 
15:15 uur Op jacht naar de cup
18:30 uur Etenstijd 
20:00 uur F-pupillen: Bingo
E-pupillen: De bal is rond
22:30 uur Bedtijd F-pupillen
23:00 uur NACHTSAFARI 
   
Zondag 20 juni
08:30 uur Opstaan, wassen en aankleden
09:00 uur Ontbijt en aansluitend tenten opruimen
10:00 uur Afrika-cup 
12:30 uur Pannenkoeken eten 
13:30 uur Einde voetbalkamp

   

Groep 1 - Italië     Groep 2 - Brazilië
leiders: Rianne en Adriaan leiders: Robin en Eljo     
Michael van Eekelen Niels van Eijkeren
Tom Kosten Jay Goedegebure
Menno Welleman Ivar Burg
Kaj Fossen Chiel van Elshout
Jan Lokerse Ard Verhage
Cyriel Giese Tom Antonisse
Liz Korstanje Rick Christiaansen
Bobby Koppejan Mike de Dreu
   
Groep 3 - Spanje          Groep 4 - Frankrijk         
leiders: Jaap en Gijs leiders: Jan en Ramon
Kevin van Eijkeren Cosmo Moerland
Wouter Bonefaas Twan van Oosten
Adriaan Feijtel Tristan Hoogerland
Dejan Goedegebure Dimitri de Vrie
Sander Goedegebure Jannes Espinoza
Joost van Rumste Rick Tange
Luuk Wedding Ina van Kleunen
Mik Goedegebure Nick Bakker
   
Groep 5 - Nederland    Groep 6 - Argentinië 
leiders: Mieke en Martin leiders: Sabine en Corneel
Yona Coppens Siem van Hekken
Sem Kamstra Dies Korstanje
Janron Geene Sam Goedegebure
Martijn Bolle Vincent Verhaegen
Nieck Rooze Joep Corstanje
Kjeld Sandifort Sven van Oosten
Jari Goedegebure Jamiro Dahoe
Jop de Feijter Jouri de Jonge

   

Paula Bonefaas, Martin Corstanje, Marijn Corstanje, Ramon Dahoe, Eljo Dooge, Jaap Fosse, Jan Geene, Gijs van Koeveringe, Mieke v.d. Kreeke, Robin Loopik, Sabine Loopik, Rianne van Oosten, Corneel Stevens, Adriaan Tolhoek

   

Het jeugdkamp wordt mede mogelijk gemaakt door:

Autobedrijf 's-Heer Arendskerke, Verswinkeltje Huisson, Speelboerderij 't Klok'Uus, WEA, Expert Salon Carola, Drukkerij Capello, Fruitteeltbedrijf Feijtel, Sportpunt Zeeland, Kapsalon d'Opkpapperie, Corstanje Assurantiën


Startpagina
Naar boven
Vorige
Volgende Mail de redactie