Contact

Contact

Kantine en sportvelden

Elenbaasstraat 34 b/c
4458AG 's-Heer Arendskerke
Tel. 0113-562313

Correspondentie adres (secretariaat)

Wim Bouman
Oude Rijksweg 105
4458 AK 's-H. Arendskerke
Tel. 06-21884661
secretaris@arendskerke.nl

Ledenadministratie

Marco Jansen
Boudewijnstraat 8
4458 BW ’s-H. Arendskerke
Tel. 0113-561957
marjansen@zeelandnet.nl

Wedstrijdsecretaris
SENIOREN, O17 t/m O19

VACANT Klik hier
Taken worden waargenomen door:
Pascal Baijens
Tel: 06-51877728
pascal.baijens@hotmail.com

Wedstrijdsecretaris
JEUGD (t/m O15)

Thomas van Hese
Tel. 06-55171719
tommeh84@live.nl

Scheidsrechtercoördinator

Pascal Baijens
Tel: 06-51877728
pascal.baijens@hotmail.com

Consul

Kees van Sabben
Tel. 0113-563595

KNVB

Meldpunt excessen - Tel. 06-14284913
Steunpunten - klik hier

Vertrouwenspersonen

Ilse - Tel. 06-13235425
ilse@arendskerke.nl
Rob - Tel. 06-18767991
rob@arendskerke.nl
Protocol ongewenst gedrag: klik hier

Klachtencommissie

Edwin de Kok -Tel. 06-23559592
edwindekok@kpnplanet.nl
Rian van Eenennaam - Tel. 06-13494060
rianve20@gmail.com

 

Hoofdbestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Edwin de Kok 06-23559592 edwindekok@kpnplanet.nl
Secretaris Wim Bouman 06-21884661 wbouman@bmsa.nl
Penningmeester Alice Speckmann 06-41670006 alicespeckmann@hotmail.com
Lid Dennis op't Hof 06-21525886 info@vloerenbedrijfdennisopthof.nl
Lid Yann Sinke 06-19895653 yannsinke@zeelandnet.nl

Jeugdcommissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Jeugdcoördinator Frank Davidse 06-30372308 frankdavidse@zeelandnet.nl
Jeugdsecretaris Thomas van Hese 06-55171719 tommeh84@live.nl
Wedstrijdsecretaris O7 t/m O15 Thomas van Hese 06-55171719 tommeh84@live.nl
Coördinatoren      
O7-O11 Frank Davidse 06-30372308 frankdavidse@zeelandnet.nl
O12-O16 Stefan vd Velde 06-20702337 svelde@zeelandnet.nl
O17-O19 André Tange 06-12848412 atange@zeelandnet.nl

Technische commissie

     
Lid Dennis op't Hof 06-21525886 info@vloerenbedrijfdennisopthof.nl
Lid Teun Stevens 06-14436570 tm-stevens@hotmail.com
Lid André Tange 06-12848412 atange@zeelandnet.nl
Lid Jack Schipper 0118-462468 marajack@zeelandnet.nl
Lid Walter de Kok 06-46307561 wwjdekok@gmail.com

Bouw- en onderhoudscommissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Dennis op't Hof 06-21525886 info@vloerenbedrijfdennisopthof.nl
Lid Jaap Maas    
Lid Jan Beenhakker    
Klusteam Kees van Sabben    
Klusteam Jack Schipper    
Klusteam Jan van Beveren    

Evenementencommissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Frank Goedegebure (interim) 06-23997758 fgoede@zeelandnet.nl
Secretaris Arianne Jansen   ariannejansen@zeelandnet.nl
Penningmeester Frank Goedegebure    
Lid Marco Jansen    
Lid Johan Capello    
Lid Adrie de Leeuw    
Lid Danny de Jonge    
Lid Lennard Westerweele    
Lid Wim Capello    
Lid Leendert Nieuwenhuize    
Lid Marco Goedegebure    
Lid René Kloet    

Kantine- en jeugdhome commissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Beheerders kantine Thomas van Hese
Johan Capello
06-55171719
06-41441323
tommeh84@live.nl
johan@capello.nl
Beheerder jeugdhome Rian van Eenennaam 06-13494060 rianve20@gmail.com
Lid Anita Nieuwenhuijze    
Lid Lizet Goedegebure    
Lid René Kloet    
Lid Joep Corstanje    
Lid Johan Capello    

Sponsorcommissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Martin Corstanje 06-54984163 martinc@zeelandnet.nl
Secretaris Eljo Dooge 06-13116787 eljodooge@hotmail.com
Lid Walter de Kok 06-46307561 walter@afa.nl
Lid Stefan van de Velde 06-20702337 svelde@zeelandnet.nl
Lid Bram Wissekerke 06-12224809 wissekerke@zeelandnet.nl

Redactie www.arendskerke.nl en presentatiegids

Functie Naam Telefoon E-mail
Webmaster Yann Sinke 06-19895653 yannsinke@zeelandnet.nl
Webmaster Peter Wijts 06-14284913 peter.wijts@live.nl
Lid VACANT    

 Leiders seizoen 2020/2021

Team Naam Telefoon E-mail
1 Regt, Richard de 06-15056194 richard_deregt@hotmail.com
2 Adrie de Jonge 06-55854230 jongone@zeelandnet.nl
3 Teun Stevens 06-14436570 tm-stevens@hotmail.com
  Sebastiaan Verduyn 06-53710148 sverduyn1981@zeelandnet.nl
4 Ronald Jansen (interim) 06-55163848  
Dames 1      
JO19-1 Tange, Andre  06-12848412 atange@zeelandnet.nl
  Bonefaas, Hans 06-13080874 hans.bonefaas@gmail.com
  Sabben, Martijn van 06-10938479 martijn@vsabben.nl
JO17-1 Weststrate, Daan 06-43788995 a.weststrate@online.nl
JO16-1 Velde, Stefan van der 06-20702337 svelde@zeelandnet.nl
  Vos, GerJan de 06-51578002 4472bs4@hetnet.nl
MO15-1 Kok, Walter de 06-46307561 wwjdekok@gmail.com
  Remco vd Braak 06-43457909 fam.vandebraak@outlook.com
JO14-1 Mol, Janita 06-10113633 wjjmol@hetnet.nl
  Reijnhout, Tim 06-52033672 reijnhout@zeelandnet.nl
  Joosse, Mik 06-37176474  
  Wedding, Luuk 06-37435408  
MO13-1 Kok, Walter de 06-46307561 wwjdekok@gmail.com
JO12-1 Bouman, Wim 06-21884661 wbouman@bmsa.nl
  Bruine, Stephan 06-50599972 stephan_debruine@hotmail.com
J010-1 William Tolhoek 06-21535839 tolhoek@hetnet.nl
  Robert Boogaard 06-27249276 rboogaard@zeelandnet.nl
JO9-1 Hof, Dennis op’t 06-21525886 info@vloerenbedrijfdennisopthof.nl
  Beeke, Pascal 06-25057115 plbeeke@yahoo.com
JO7-1 Stefan van Sabben 06-23497318 vansabben@hetnet.nl
  Marco Hibma 06-42519121 kiyloine@hotmail.com
JO7-2 Klaeijsen, Paul 06-42273446 klaeijsen@zeelandnet.nl
JO7-3 Tolhoek, Adriaan 06-25516118 atolhoek@hotmail.com

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!