Contact

Contact

Kantine en sportvelden

Elenbaasstraat 34 b/c
4458AG 's-Heer Arendskerke
Tel. 0113-562313

Correspondentie adres (secretariaat)

Wim Bouman
Oude Rijksweg 105
4458 AK 's-H. Arendskerke
Tel. 06-21884661
secretaris@arendskerke.nl

Ledenadministratie

Marco Jansen
Boudewijnstraat 8
4458 BW ’s-H. Arendskerke
Tel. 0113-561957
marjansen@zeelandnet.nl

Wedstrijdsecretaris
SENIOREN, O17 t/m O19

Jan Geene
Tel: 06-11796940
geene@zeelandnet.nl

Wedstrijdsecretaris
JEUGD (t/m O15)

Vacant

Scheidsrechtercoördinator

Jan Geene
Tel: 06-11796940
geene@zeelandnet.nl

Consul

Kees van Sabben
Tel. 0113-563595

KNVB

Meldpunt excessen - Tel. 06-14284913
Steunpunten - klik hier

Vertrouwenspersonen

Ilse - Tel. 06-13235425
ilse@arendskerke.nl
Rob - Tel. 06-18767991
rob@arendskerke.nl
Protocol ongewenst gedrag: klik hier

Klachtencommissie

Peter Kamstra -Tel. 06-51502853
harlingen@zeelandnet.nl
Rian van Eenennaam - Tel. 06-13494060
rianve20@gmail.com

 

Hoofdbestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Peter Kamstra 06-51502853 harlingen@zeelandnet.nl
Secretaris Wim Bouman 06-21884661 wbouman@bmsa.nl
Penningmeester Vincent van Gilst 06-86821128 vincentvangilst@gmail.com
Lid Dennis op't Hof 06-21525886 info@vloerenbedrijfdennisopthof.nl
Lid Yann Sinke 06-19895653 yann@yannsinke.nl

Jeugdcommissie

Coördinatoren Naam Telefoon E-mail
JO7 t/m JO11 Dries Elkoubai  06-21226530 drieselko@gmail.com
  Mirjam Beuzenberg 06-53325925 aydeanaisha@gmail.com
  Adriaan Tolhoek 06-25516118 atolhoek1@gmail.com
JO12 + JO14 Leonard Vanhommerig 06-23544473 lvanhom1974@gmail.com
JO19 Stefan vd Velde 06-20702337 svelde@zeelandnet.nl
Aanspreekpunt MO15/MO17 Walter de Kok 06-46307561 wwjdekok@gmail.com

Technische commissie

     
Lid Dennis op't Hof 06-21525886 info@vloerenbedrijfdennisopthof.nl
Lid Teun Stevens 06-14436570 tm-stevens@hotmail.com
Lid André Tange 06-12848412 atange@zeelandnet.nl
Lid Walter de Kok 06-46307561 wwjdekok@gmail.com

Bouw- en onderhoudscommissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Dennis op't Hof 06-21525886 info@vloerenbedrijfdennisopthof.nl
Lid Jaap Maas    
Lid Jan Beenhakker    
Klusteam Kees van Sabben    
Klusteam Jack Schipper    
Klusteam Jan van Beveren    

Evenementencommissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Johan Capello 06-41441323 johan@capello.nl
Penningmeester Marco Jansen    
Lid Adrie de Leeuw    
Lid Corneel Stevens    
Lid Dennis Goedegebure    
Lid Hubert van Sabben    
Lid Leendert Nieuwenhuize    
Lid Marco Goedegebure    
Lid Marijn Corstanje    
Lid Wim Capello    

Kantine- en jeugdhome commissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Beheerders kantine

Eljo Dooge
Dennis Goedegebure
Joep Corstanje

06-13116787
06-29187002
06-36314925

eljodooge@hotmail.com
dennisgoedegebure1997@gmail.com
joepc1999@hotmail.com

Lid Anita Nieuwenhuijze    
Lid Kees van Sabben    
Beheerder jeugdhome Rian van Eenennaam 06-13494060 rianve20@gmail.com

Sponsorcommissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Martin Corstanje 06-54984163 martinc@zeelandnet.nl
Lid Walter de Kok 06-46307561 walter@afa.nl
Lid Siem Corstanje 06-20501471  
Lid Bram Wissekerke 06-12224809 wissekerke@zeelandnet.nl

Redactie www.arendskerke.nl, presentatiegids en Social media

Functie Naam Telefoon E-mail
Redactielid Yann Sinke 06-19895653 yann@yannsinke.nl
Redactielid Peter Wijts 06-14284913 peter.wijts@live.nl
Redactielid Nikki Tolhoek 06-22790253 nikkitolhoek@icloud.com

 Leiders seizoen 2022/2023

Team Naam Telefoon E-mail
1 Regt, Richard de 06-15056194 richard_deregt@hotmail.com
2 Tange, André 06-12848412 atange@zeelandnet.nl
  Bonefaas, Hans 06-13080874 hans.bonefaas@gmail.com
3 Melse, Marijn 06-57300690 marijnmelse@gmail.com
  Christiaanse, Rick 06-29267523 r.christiaansen@hotmail.com
4 Stevens, Teun 06-14436570 tm-stevens@hotmail.com
  Verduyn, Sebastiaan 06-53710148 sverduyn1981@zeelandnet.nl
5 Eversdijk, Gerben 06-57041594 gerbeneversdijk@gmail.com
6 Pascal Goud 06-27328467 pascalgoud@gmail.com
JO19-1 Velde, Stefan van der 06-20702337 svelde@zeelandnet.nl
  Vos, GerJan de 06-51578002 4472bs4@hetnet.nl
MO17-1 Kok, Walter de 06-46307561 wwjdekok@gmail.com
  Braak, Remco vd (Patrijzen) 06-43457909 fam.vandebraak@outlook.com
  Antoine Witkam (Patrijzen)    
MO15-1 Eenennaam, Vincent van 06-10035352 vinnieve73@hotmail.nl
  Corstanje, Joep 06-36314925 joepc1999@hotmail.com
  Traas, Gise (Lebo/SVN)    
JO14-1 Bouman, Wim 06-21884661 wbouman@bmsa.nl
  Reijnhout, Tim 06-52033672 reijnhout@zeelandnet.nl
  Danny de Jager    
J012-1 William Tolhoek 06-21535839 tolhoek@hetnet.nl
  Boogaard, Robert 06-27249276 rboogaard@zeelandnet.nl
  Davidse, Frank 06-30372308  
JO11-1 Hof, Dennis op’t 06-21525886 info@vloerenbedrijfdennisopthof.nl
  Beeke, Pascal 06-25057115 plbeeke@yahoo.com
JO9-1 Sabben, Stefan van 06-23497318 vansabben@hetnet.nl
  Tolhoek, Adriaan 06-25516118  
JO9-2 Schaier, Niels 06-13236874 nielsschaier@live.nl
  Stevens, Corneel 06-18263898 barry-79@hotmail.com
JO8-1 Klaeijsen, Paul 06-42273446 klaeijsen@zeelandnet.nl
  Geene, Mark    

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!