13-10-2018

 
1   3
     
GPC Vlissingen vs VVA
 
zeeuwseclubshop

 

Bestuur en commissies

Hoofdbestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Edwin de Kok 06-23559592 edwindekok@kpnplanet.nl
Secretaris Peter Wijts 06-14284913 peter.wijts@live.nl
Penningmeester Alice Speckmann 06-41670006 alicespeckmann@hotmail.com
Wedstrijdsecretaris
senioren
Pascal Baijens 06-51877728 pascal.baijens@hotmail.com
Lid Dennis op't Hof 06-21525886 hof080@zeelandnet.nl
Lid Frank Davidse    
Lid Rian van Eenennaam    
Lid Yann Sinke    
Lid Thomas van Hese    

Jeugdbestuur

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter VACANT    
Jeugdsecretaris Thomas van Hese 06-655171719 tommeh84@live.nl
Wedstrijdsecretaris
jeugd
Thomas van Hese 06-655171719 tommeh84@live.nl
Lid Frank Goedegebure    
Lid William Tolhoek    
Lid Janita Mol    
Lid André Tange    
Lid VACANT    

Bouw- en onderhoudscommissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Dennis op't Hof
(namens bestuur)
06-21525886 hof080@zeelandnet.nl
Lid Jaap Maas    
Lid Jan Beenhakker    
Klusteam Kees van Sabben    
Klusteam Jack Schipper    
Klusteam Jan van Beveren    

Evenementencommissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Frank Goedegebure (interim) 06-23997758 fgoede@zeelandnet.nl
Secretaris Arianne Jansen   ariannejansen@zeelandnet.nl
Penningmeester Frank Goedegebure    
Lid Marco Jansen    
Lid Johan Capello    
Lid Adrie de Leeuw    
Lid Danny de Jonge    
Lid Lennard Westerweele    
Lid Wim Capello    
Lid Leendert Nieuwenhuize    
Lid Marco Goedegebure    
Lid René Kloet    

Kantine- en jeugdhome commissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Beheerder
kantine
Peter de Koster    
Beheerder
jeugdhome
Rian van Eenennaam 06-13494060 rianve20@gmail.com
Beheerder
jeugdhome
Thomas van Hese 06-655171719 tommeh84@live.nl

Sponsorcommissie

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Martin Corstanje 06-54984163 martinc@zeelandnet.nl
Secretaris Eljo Dooge 06-13116787 eljodooge@hotmail.com
Lid Johan Capello 06-53641303  
Lid Walter de Kok 06-46307561  
Lid Stefan van de Velde 06-20702337  

Redactie clubblad 'Score'

Functie Naam Telefoon E-mail
Voorzitter Yann Sinke 06-19895653 yannsinke@zeelandnet.nl
Lid Michiel Bouwman    
Lid Peter Wijts 06-14284913 peter.wijts@live.nl
Lid VACANT    

Redactie www.arendskerke.nl

Functie Naam Telefoon E-mail
Webmaster Peter Wijts 06-14284913 peter.wijts@live.nl
Webmaster Yann Sinke 06-19895653 yannsinke@zeelandnet.nl
Lid VACANT    
Lid VACANT    

 

Thuiszaterdag 20 oktober 2018
07:30VVA MO11-1 - SJO Serooskerke/Veere MO11-1
08:45VVA/Wolfaartsdijk VR1 - MZC'11 VR2
09:00VVA JO15-1 - SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1
10:00VVA 4 - Lewedorpse Boys 3
11:45VVA 2 - Oostkapelle 2
12:30VVA 1 - RCS 1

Uitzaterdag 20 oktober 2018
07:30FC Dauwendaele JO9-2 - VVA JO9-1
10:00Nieuwland JO19-1 - VVA JO19-2
10:15Patrijzen JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiswoensdag 24 oktober 2018
16:30VVA JO12-1 - Kloetinge JO12-3

Uitwoensdag 24 oktober 2018
17:00ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiszaterdag 27 oktober 2018
07:00VVA JO14-1 - JVOZ JO14-2
07:30VVA JO11-1 - GPC Vlissingen JO11-2G
08:00VVA JO7-1 - Arnemuiden JO7-2
08:30VVA JO15-1 - Rillandia JO15-1
08:45VVA JO19-2 - Zeelandia Middelburg JO19-3
11:45VVA 2 - Apollo'69 2
12:00VVA 3 - Kapelle 4
13:30VVA 4 - Nieuwdorp 4
13:45VVA JO19-1 - ST Steen Koewacht JO19-1

Uitzaterdag 27 oktober 2018
07:00Walcheren JO10-2 - VVA JO10-1
07:00Walcheren JO12-2 - VVA JO12-1
07:00Bevelanders JO7-2 - VVA JO7-2
07:30Krabbendijke JO9-2 - VVA JO9-1
08:00Kruiningen MO11-1 - VVA MO11-1
12:30FC Dauwendaele 1 - VVA 1

Thuiswoensdag 31 oktober 2018
18:00VVA JO15-1 - Kapelle JO15-3

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 2 - Oostkapelle 2
Aanwezig13:45
Aanvang13:45

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 1 - RCS 1
Aanwezig14:30
Aanvang14:30

2018
vr. 26-10Kaartavond
za. 10-11Grosse Arendskerke Fest
do. 15-11ALV
za. 17-11Mosselavond
vr. 30-11Kaartavond
vr. 07-12Kerstbakkenactie
wo. 26-12VVA Kerstzaalvoetbaltoernooi
za. 29-12Oliebollentoernooi
2019
vr. 25-01Kaartavond
vr. 22-02Kaartavond
vr. 29-03Kaartavond
vr. 24-05Kaartavond
vr. 21-06Voetbalkamp Rucphen JO13 t/m JO17 (21-22-23 juni)