13-10-2018

 
1   3
     
GPC Vlissingen vs VVA
 
zeeuwseclubshop

 

Contact

Kantine en sportvelden

Elenbaasstraat 34 b/c
4458AG 's-Heer Arendskerke
Tel. 0113-562313

Correspondentie adres (secretariaat)

Peter Wijts 
Frank van Borsselenstraat 25
4472 AX 's-H. Hendrikskinderen 
Tel. 06-14284913
peter.wijts@live.nl

Ledenadministratie

Marco Jansen
Boudewijnstraat 8
4458 BW ’s-H. Arendskerke
Tel. 0113-561957
marjansen@zeelandnet.nl

Wedstrijdsecretaris
SENIOREN, JO17 t/m JO19

VACANT Klik hier

Wedstrijdsecretaris
JEUGD (t/m JO15)

Thomas van Hese
Tel. 06-55171719
tommeh84@live.nl

Secretariaat jeugdbestuur

Thomas van Hese
Tel. 06-55171719
tommeh84@live.nl

Jeugdcoördinatoren

JO7 t/m JO12: Frank Davidse
Tel. 06-30372308
frankdavidse@zeelandnet.nl

JO13 t/m JO15: Stefan vd Velde
Tel. 06-620702337
svelde@zeelandnet.nl

JO17 t/m JO19: André Tange
06-12848412
atange@zeelandnet.nl

Consul

Kees van Sabben
Tel. 0113-563595  

Vertrouwenspersonen

Ilse - Tel. 06-13235425
ilse@arendskerke.nl
Rob - Tel. 06-18767991
rob@arendskerke.nl
Protocol ongewenst gedrag: klik hier

Klachtencommissie

Edwin de Kok -Tel. 06-23559592
edwindekok@kpnplanet.nl
Rian van Eenennaam - Tel. 06-13494060
rianve20@gmail.com

KNVB

Meldpunt excessen - Tel. 06-14284913
Steunpunten - klik hier

 

 

 Leiders seizoen 2018/2019

Team Naam Telefoon E-mail
1 Leo Goedegebure 06-10300222 goedegebure@kpnplanet.nl
2 Danny de Jonge 06-30880507 danny8646@msn.com
  Adrie de Jonge 06-55854230 jongone@zeelandnet.nl
3 Teun Stevens 06-14436570 tm-stevens@hotmail.com
  Sebastiaan Verduyn 06-53710148 sverduyn1981@zeelandnet.nl
4 VACANT    
JO19-1 Tange, Andre 06-12848412 atange@zeelandnet.nl
  Marinissen, Danny 06-20327470 dannymarinissen195@hotmail.com
JO19-2 Westplate, Jasper 06-36513089 jasperwestplate@hotmail.nl
  Rentmeester, Nando 06-27875717 nandorentmeester@msn.com
JO17-1 Bonefaas, Hans 06-51826377  hans.bonefaas@gmail.com
  Sabben, Martijn van 06-10938479 martijn@vsabben.nl
JO15-1 Goedegebure, Marco 06-54271010 marco1970@zeelandnet.nl
  Weststrate, Daan 06-43788995 a.weststrate@online.nl
JO14-1 Velde, Stefan van der 06-20702337 svelde@zeelandnet.nl
  Vos, GerJan de 06-51578002 4472bs4@hetnet.nl
JO12-1 Mol, Janita 06-10113633 wjjmol@hetnet.nl
JO11-1 Schaik, Patrick van 06-15594082 sck265@gmail.com
  Reijnhout, Tim     06-52033672 reijnhout@zeelandnet.nl
  Wedding, Luuk    
  Joosse, Mik    
MO11-1 Eenennaam, Vincent van 06-10035352 vinnieve73@hotmail.nl
  Kok, Walter de 06-46307561 walter@afa.nl
JO10-1 Leeuw, Edwin de 06-22021712 madeleeuw@live.nl
JO9-1 William Tolhoek 06-21535839 tolhoek@hetnet.nl
  Robert Boogaard 06-27249276 rboogaard@zeelandnet.nl
  Davidse, Frank 06-30372308 frankdavidse@zeelandnet.nl
JO7-1/2 Beeke, Pascal 06-25057115 plbeeke@yahoo.com
  Hof, Dennis op't 06-21525886  
Thuiszaterdag 20 oktober 2018
07:30VVA MO11-1 - SJO Serooskerke/Veere MO11-1
08:45VVA/Wolfaartsdijk VR1 - MZC'11 VR2
09:00VVA JO15-1 - SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1
10:00VVA 4 - Lewedorpse Boys 3
11:45VVA 2 - Oostkapelle 2
12:30VVA 1 - RCS 1

Uitzaterdag 20 oktober 2018
07:30FC Dauwendaele JO9-2 - VVA JO9-1
10:00Nieuwland JO19-1 - VVA JO19-2
10:15Patrijzen JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiswoensdag 24 oktober 2018
16:30VVA JO12-1 - Kloetinge JO12-3

Uitwoensdag 24 oktober 2018
17:00ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiszaterdag 27 oktober 2018
07:00VVA JO14-1 - JVOZ JO14-2
07:30VVA JO11-1 - GPC Vlissingen JO11-2G
08:00VVA JO7-1 - Arnemuiden JO7-2
08:30VVA JO15-1 - Rillandia JO15-1
08:45VVA JO19-2 - Zeelandia Middelburg JO19-3
11:45VVA 2 - Apollo'69 2
12:00VVA 3 - Kapelle 4
13:30VVA 4 - Nieuwdorp 4
13:45VVA JO19-1 - ST Steen Koewacht JO19-1

Uitzaterdag 27 oktober 2018
07:00Walcheren JO10-2 - VVA JO10-1
07:00Walcheren JO12-2 - VVA JO12-1
07:00Bevelanders JO7-2 - VVA JO7-2
07:30Krabbendijke JO9-2 - VVA JO9-1
08:00Kruiningen MO11-1 - VVA MO11-1
12:30FC Dauwendaele 1 - VVA 1

Thuiswoensdag 31 oktober 2018
18:00VVA JO15-1 - Kapelle JO15-3

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 2 - Oostkapelle 2
Aanwezig13:45
Aanvang13:45

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 1 - RCS 1
Aanwezig14:30
Aanvang14:30

2018
vr. 26-10Kaartavond
za. 10-11Grosse Arendskerke Fest
do. 15-11ALV
za. 17-11Mosselavond
vr. 30-11Kaartavond
vr. 07-12Kerstbakkenactie
wo. 26-12VVA Kerstzaalvoetbaltoernooi
za. 29-12Oliebollentoernooi
2019
vr. 25-01Kaartavond
vr. 22-02Kaartavond
vr. 29-03Kaartavond
vr. 24-05Kaartavond
vr. 21-06Voetbalkamp Rucphen JO13 t/m JO17 (21-22-23 juni)