WIJ ZIJN MET

vakantie
 
zeeuwseclubshop

 

Contact

Kantine en sportvelden

Elenbaasstraat 34 b/c
4458AG 's-Heer Arendskerke
Tel. 0113-562313

Correspondentie adres (secretariaat)

Peter Wijts 
Frank van Borsselenstraat 25
4472 AX 's-H. Hendrikskinderen 
Tel. 06-14284913
[email protected]

Ledenadministratie

Marco Jansen
Boudewijnstraat 8
4458 BW ’s-H. Arendskerke
Tel. 0113-561957
[email protected]

Wedstrijdsecretariaat SENIOREN

Pascal Baijens
Tel. 06-51877728
[email protected]

Wedstrijdsecretaris JEUGD

Thomas van Hese
Tel. 06-55171719
[email protected]

Secretariaat jeugdbestuur

Thomas van Hese
Tel. 06-55171719
[email protected]

Consul

Kees van Sabben
Tel. 0113-563595  

KNVB

Meldpunt excessen - Tel. 06-14284913
Steunpunten - klik hier

Vertrouwenspersonen

Ilse - Tel. 06-13235425
[email protected]
Rob - Tel. 06-18767991
[email protected]
Protocol ongewenst gedrag: klik hier

Klachtencommissie

Edwin de Kok -Tel. 06-23559592
[email protected]
Rian van Eenennaam - Tel. 06-13494060
[email protected]

 

 Leiders seizoen 2017/2018

Team Naam Telefoon E-mail
1 Leo Goedegebure 06-10300222 [email protected]
2 Danny de Jonge 06-30880507 [email protected]
  Adrie de Jonge 06-55854230 [email protected]
3 Teun Stevens 06-14436570 [email protected]
  Sebastiaan Verduyn 06-53710148 [email protected]
4 Marcel Beenhakker 06-52376511 [email protected]
JO19-1 Tange, Andre 06-12848412 [email protected]
  Goedegebure, Frank 06-23997758 [email protected]
  Marinissen, Danny 06-20327470 [email protected]
JO19-2 Reenen, Peter van 06-50560862 [email protected]
JO17-1 Bonefaas, Hans 06-51826377  [email protected]
JO15-1 Goedegebure, Marco 06-54271010 [email protected]
  Sabben, Martijn van 06-10938479 [email protected]
  Weststrate, Daan 06-43788995 [email protected]
  Wijga, Wiebe 06-53395023 [email protected]
JO13-1 Velde, Stefan van der 06-20702337 [email protected]
  Vos, GerJan de 06-51578002 [email protected]
JO11-1 Mol, Janita 06-10113633 [email protected]
  Kleunen, Ina van 06-22014149 [email protected]
JO11-2 Schaik, Patrick van 06-15594082 [email protected]
JO11-3 Eenennaam, Vincent van 06-10035352 [email protected]
  Kok, Walter de 06-46307561 [email protected]
  Goedegebure, Dennis 06-29187002 [email protected]
JO9-1 Corstanje, Joep 06-36314925 j[email protected]
  Corstanje, Marijn 06-31778476 [email protected]
  Corstanje, Siem 06-20501471 [email protected]
JO9-2 William Tolhoek 06-21535839 [email protected]
  Tim Reijnhout 06-52033672 [email protected]
  Robert Boogaard 06-27249276 [email protected]
JO7-1 Davidse, Frank 06-30372308 [email protected]
Thuisdinsdag 21 augustus 2018
00:00VVA 2 - Luctor Heinkenszand 2

Uitdinsdag 21 augustus 2018
14:30DWO'15 1 - VVA 1

Thuiszaterdag 25 augustus 2018
12:00VVA JO19-1 - Kloetinge JO19-2
12:00VVA JO19-2 - Kwadendamme JO19-2

Uitzaterdag 25 augustus 2018
00:00Toernooi Heinkenszand - VVA 1
14:30GPC Vlissingen 2 - VVA 2

Thuisdinsdag 28 augustus 2018
00:00VVA 1 - MZVC 1
19:15VVA JO19-1 - Oostkapelle JO19-1

Uitwoensdag 29 augustus 2018
19:30Nieuwdorp JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiszaterdag 1 september 2018
09:30Heer Arendskerke JO11-1G - DwO'15 JO11-1
09:30's Heer Arendskerke JO9-1 - Kapelle JO9-3
10:30's Heer Arendskerke JO19-2 - Rillandia JO19-1
11:00's Heer Arendskerke JO15-1 - FC Dauwendaele JO15-2
12:15's Heer Arendskerke JO12-1 - MOC'17 JO12-5
12:20's Heer Arendskerke JO19-1 - Yerseke JO19-1

Uitzaterdag 1 september 2018
09:30Goes JO10-1 - 's Heer Arendskerke JO10-1
10:00Luctor Heinkenszand MO11-1 - 's Heer Arendskerke MO11-1
11:30Kruiningen JO17-1 - 's Heer Arendskerke JO17-1
12:30RBC JO14-1 - 's Heer Arendskerke JO14-1
12:35SKNWK 2 - VVA 2
17:00Koewacht 1 - VVA 1

Datumdinsdag 21 augustus
WedstrijdVVA 2 - Luctor Heinkenszand 2
Aanwezig00:00
Aanvang00:00

Datumdinsdag 21 augustus
WedstrijdDWO'15 1 - VVA 1
Aanwezig00:00
Aanvang14:30

2018
wo. 26-12VVA Kerstzaalvoetbaltoernooi
2019
vr. 21-06Voetbalkamp Rucphen JO13 t/m JO17 (21-22-23 juni)