13-10-2018

 
1   3
     
GPC Vlissingen vs VVA
 
zeeuwseclubshop

 

Elftallen

KNVB Categorieën

Onder categorie A vallen:
• Mannen veld standaard t/m 7e klasse
• Mannen veld t/m res 3e klasse
• Vrouwen t/m 2e klasse
• A-B-C junioren t/m 1e klasse
• D pupillen top en hfd klasse
Categorie B is het overige voetbal

Historie

Met de overgang naar de nieuwe website kon de historie van de elftallen niet automatisch overgenomen worden. De komende periode zal deze historie stapje voor stapje weer opgebouwd worden.

Seizoen 2017/2018
VVA 1
VVA 2
VVA 3
VVA 4
VVA JO19-1 
VVA JO19-2 (voorjaar)
VVA JO17-1 (najaar)
VVA JO17-1 (voorjaar)
VVA JO17-2 (najaar)
VVA JO15-1 
VVA JO13-1 
VVA JO11-1
VVA JO11-2
VVA JO11-3 (najaar)
VVA MO11-1 (voorjaar)
VVA JO9-1
VVA JO9-2 
VVA JO7-1

 

Seizoen 2016/2017
VVA 1
VVA 2
VVA 3
VVA 4
VVA JO19-1 (A1)
VVA JO17-1 (B1)
VVA JO17-2 (B2)
VVA JO15-1 (C1)
VVA JO13-1 (D1)
VVA JO13-2 (D2)
VVA JO11-1 (E1)
VVA JO11-2 (E2)
VVA JO9-1 (F1)
VVA JO9-2 (F2)
VVA JO9-3 (F3)
VVA JO7-1 (M1)
VVA JO7-2 (M2)

 

Seizoen 2015/2016
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2014/2015
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2013/2014
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2012/2013
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2011/2012
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2010/2011
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2009/2010
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2008/2009
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2007/2008
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2006/2007
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2005/2006
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2004/2005
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2003/2004
VVA 1
 
   

 

Seizoen 2002/2003

 
   

 

Seizoen 2001/2002

 
   

 

Thuiszaterdag 20 oktober 2018
07:30VVA MO11-1 - SJO Serooskerke/Veere MO11-1
08:45VVA/Wolfaartsdijk VR1 - MZC'11 VR2
09:00VVA JO15-1 - SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1
10:00VVA 4 - Lewedorpse Boys 3
11:45VVA 2 - Oostkapelle 2
12:30VVA 1 - RCS 1

Uitzaterdag 20 oktober 2018
07:30FC Dauwendaele JO9-2 - VVA JO9-1
10:00Nieuwland JO19-1 - VVA JO19-2
10:15Patrijzen JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiswoensdag 24 oktober 2018
16:30VVA JO12-1 - Kloetinge JO12-3

Uitwoensdag 24 oktober 2018
17:00ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiszaterdag 27 oktober 2018
07:00VVA JO14-1 - JVOZ JO14-2
07:30VVA JO11-1 - GPC Vlissingen JO11-2G
08:00VVA JO7-1 - Arnemuiden JO7-2
08:30VVA JO15-1 - Rillandia JO15-1
08:45VVA JO19-2 - Zeelandia Middelburg JO19-3
11:45VVA 2 - Apollo'69 2
12:00VVA 3 - Kapelle 4
13:30VVA 4 - Nieuwdorp 4
13:45VVA JO19-1 - ST Steen Koewacht JO19-1

Uitzaterdag 27 oktober 2018
07:00Walcheren JO10-2 - VVA JO10-1
07:00Walcheren JO12-2 - VVA JO12-1
07:00Bevelanders JO7-2 - VVA JO7-2
07:30Krabbendijke JO9-2 - VVA JO9-1
08:00Kruiningen MO11-1 - VVA MO11-1
12:30FC Dauwendaele 1 - VVA 1

Thuiswoensdag 31 oktober 2018
18:00VVA JO15-1 - Kapelle JO15-3

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 2 - Oostkapelle 2
Aanwezig13:45
Aanvang13:45

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 1 - RCS 1
Aanwezig14:30
Aanvang14:30

2018
vr. 26-10Kaartavond
za. 10-11Grosse Arendskerke Fest
do. 15-11ALV
za. 17-11Mosselavond
vr. 30-11Kaartavond
vr. 07-12Kerstbakkenactie
wo. 26-12VVA Kerstzaalvoetbaltoernooi
za. 29-12Oliebollentoernooi
2019
vr. 25-01Kaartavond
vr. 22-02Kaartavond
vr. 29-03Kaartavond
vr. 24-05Kaartavond
vr. 21-06Voetbalkamp Rucphen JO13 t/m JO17 (21-22-23 juni)