13-10-2018

 
1   3
     
GPC Vlissingen vs VVA
 
zeeuwseclubshop

 

Kampioenen

Deze pagina wordt bijgewerkt zodra de historie van de elftallen weer op de site beschikbaar is

2016-2017 2015-2016
JO9-1 voorjaar 4e klasse lees 2e   3e klasse lees
JO13-2 voorjaar 7e klasse lees A1 najaar 3e klasse lees
        D1 voorjaar 3e klasse lees
        E2 voorjaar 3e klasse lees

 

2014-2015 2013-2014
B1   3e klasse   D2 najaar 5e klasse  
D1 voorjaar 4e klasse   D2 voorjaar 5e klasse  
C2 voorjaar 4e klasse          
F1 najaar 3e klasse          
F2 najaar 4e klasse          

 

2012-2013 2011-2012
B1   3e klasse   F1 voorjaar 3e klasse  
F1 najaar 3e klasse   E2 voorjaar 4e klasse  
E2 najaar 4e klasse   C1   3e klasse  
        D2 voorjaar 4e klasse  
        4e reserve 5e klasse  
        D1 najaar 4e klasse  

 

2010-2011 2009-2010
4e reserve 5e klasse   E4 voorjaar 3e klasse  
F3 najaar 4e klasse   E3 najaar 3e klasse  
E2 najaar 4e klasse          
E1 voorjaar 4e klasse          

 

2008-2009 2007-2008
E2 voorjaar 3e klasse   D2 najaar 3e klasse  
F2 voorjaar 3e klasse   E1 najaar 3e klasse  
        E2 najaar 3e klasse  
        F1 voorjaar 3e klasse  

 

2006-2007 2005-2006
D1 najaar 3e klasse   4e reserve 5e klasse  
C1 najaar 3e klasse          
E1 voorjaar 3e klasse          
C1 voorjaar 3e klasse          

 

2004-2005 2003-2004
D2 najaar 3e klasse   A1   3e klasse  
F1 najaar 3e klasse   E1 voorjaar 3e klasse  
D1 voorjaar 3e klasse   F1 voorjaar 3e klasse  
E1 voorjaar 3e klasse          
F2 voorjaar 3e klasse          

 

Thuiszaterdag 20 oktober 2018
07:30VVA MO11-1 - SJO Serooskerke/Veere MO11-1
08:45VVA/Wolfaartsdijk VR1 - MZC'11 VR2
09:00VVA JO15-1 - SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1
10:00VVA 4 - Lewedorpse Boys 3
11:45VVA 2 - Oostkapelle 2
12:30VVA 1 - RCS 1

Uitzaterdag 20 oktober 2018
07:30FC Dauwendaele JO9-2 - VVA JO9-1
10:00Nieuwland JO19-1 - VVA JO19-2
10:15Patrijzen JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiswoensdag 24 oktober 2018
16:30VVA JO12-1 - Kloetinge JO12-3

Uitwoensdag 24 oktober 2018
17:00ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiszaterdag 27 oktober 2018
07:00VVA JO14-1 - JVOZ JO14-2
07:30VVA JO11-1 - GPC Vlissingen JO11-2G
08:00VVA JO7-1 - Arnemuiden JO7-2
08:30VVA JO15-1 - Rillandia JO15-1
08:45VVA JO19-2 - Zeelandia Middelburg JO19-3
11:45VVA 2 - Apollo'69 2
12:00VVA 3 - Kapelle 4
13:30VVA 4 - Nieuwdorp 4
13:45VVA JO19-1 - ST Steen Koewacht JO19-1

Uitzaterdag 27 oktober 2018
07:00Walcheren JO10-2 - VVA JO10-1
07:00Walcheren JO12-2 - VVA JO12-1
07:00Bevelanders JO7-2 - VVA JO7-2
07:30Krabbendijke JO9-2 - VVA JO9-1
08:00Kruiningen MO11-1 - VVA MO11-1
12:30FC Dauwendaele 1 - VVA 1

Thuiswoensdag 31 oktober 2018
18:00VVA JO15-1 - Kapelle JO15-3

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 2 - Oostkapelle 2
Aanwezig13:45
Aanvang13:45

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 1 - RCS 1
Aanwezig14:30
Aanvang14:30

2018
vr. 26-10Kaartavond
za. 10-11Grosse Arendskerke Fest
do. 15-11ALV
za. 17-11Mosselavond
vr. 30-11Kaartavond
vr. 07-12Kerstbakkenactie
wo. 26-12VVA Kerstzaalvoetbaltoernooi
za. 29-12Oliebollentoernooi
2019
vr. 25-01Kaartavond
vr. 22-02Kaartavond
vr. 29-03Kaartavond
vr. 24-05Kaartavond
vr. 21-06Voetbalkamp Rucphen JO13 t/m JO17 (21-22-23 juni)