13-10-2018

 
1   3
     
GPC Vlissingen vs VVA
 
zeeuwseclubshop

 

Kerstzaalvoetbal VV Arendskerke

Op 2e kerstdag organiseert Arendskerke het traditionele Kerstzaalvoetbaltoernooi, het oudste zaalvoetbaltoernooi van Zeeland. Veldvoetbalclubs, afkomstig uit Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren, mogen hun kunsten dan in de zaal vertonen. Dat levert vaak veel spektakel en verrassingen op. Goed presteren op het veld is geen garantie voor succes in de zaal.

Winnaars en finales 

# Jaar Wedstrijd Uitslag  
46 2017 SSV'65 (*)-RCS 2-2 Lees
45 2016 VC Vlissingen-Goes 5-2 Lees
44 2015 VC Vlissingen-RCS 7-0 Lees
43 2014 Meeuwen-FC Dauwendaele 0-2 Lees
42 2013 Goes-RCS 1-0  
41 2012 RCS (*)-SSV'65 1-1  
40 2011 RCS-SSV'65 2-1  
39 2010 FC Dauwendaele - RCS (*) 1-1  
38 2009 FC Dauwendaele - RCS 4-1  
37 2008 Patrijzen (*)- FC Dauwendaele 1-1  
36 2007 SSV'65 - RCS 2-1  
35 2006 RCS (*)- Oostkapelle 2-2  
34 2005 FC Dauwendaele - Goes 4-1  
33 2004 Goes (*)- FC Dauwendaele 1-1  
32 2003 Goes - Robur 3-0  
31 2002 Kapelle - Goes 3-2  
30 2001 Goes - RCS 2-1  
29 2000 Goes - FC Dauwendaele 2-1  
28 1999 Kloetinge - Goes 2-1  
27 1998 FC Dauwendaele - Oostkapelle 3-0  
26 1997 FC Dauwendaele - SSV'65 3-1  
25 1996 Kloetinge - Goes 3-1  
24 1995 Kloetinge - RCS 2-1  
23 1994 Arendskerke - Colijnsplaatse Boys 5-1  
22 1993 Goes - Heinkenszand 3-1  
21 1992 Kapelle (*) - Kloetinge 3-3  
20 1991 Arendskerke    
19 1990 Arendskerke    
18 1989 Arendskerke    
17 1988 Patrijzen    
16 1987 Goes    
15 1986 Yerseke    
14 1985 Kloetinge    
13 1984 Goes    
12 1983 Arendskerke    
11 1982 Nieuwdorp    
10 1981 Nieuwdorp    
9 1980 Wolfaartsdijk    
8 1979 Arendskerke    
7 1978 Kloetinge    
6 1977 Kloetinge    
5 1976 Arendskerke    
4 1975 Vlissingen    
3 1974 Wolfaartsdijk-Arnemuiden    
2 1973 Jonga Ambon-Wolfaartsdijk 2-1  
1 1972 Wolfaartsdijk - Goes 4-2  

(*) wint na strafschoppen 

Thuiszaterdag 20 oktober 2018
07:30VVA MO11-1 - SJO Serooskerke/Veere MO11-1
08:45VVA/Wolfaartsdijk VR1 - MZC'11 VR2
09:00VVA JO15-1 - SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1
10:00VVA 4 - Lewedorpse Boys 3
11:45VVA 2 - Oostkapelle 2
12:30VVA 1 - RCS 1

Uitzaterdag 20 oktober 2018
07:30FC Dauwendaele JO9-2 - VVA JO9-1
10:00Nieuwland JO19-1 - VVA JO19-2
10:15Patrijzen JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiswoensdag 24 oktober 2018
16:30VVA JO12-1 - Kloetinge JO12-3

Uitwoensdag 24 oktober 2018
17:00ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiszaterdag 27 oktober 2018
07:00VVA JO14-1 - JVOZ JO14-2
07:30VVA JO11-1 - GPC Vlissingen JO11-2G
08:00VVA JO7-1 - Arnemuiden JO7-2
08:30VVA JO15-1 - Rillandia JO15-1
08:45VVA JO19-2 - Zeelandia Middelburg JO19-3
11:45VVA 2 - Apollo'69 2
12:00VVA 3 - Kapelle 4
13:30VVA 4 - Nieuwdorp 4
13:45VVA JO19-1 - ST Steen Koewacht JO19-1

Uitzaterdag 27 oktober 2018
07:00Walcheren JO10-2 - VVA JO10-1
07:00Walcheren JO12-2 - VVA JO12-1
07:00Bevelanders JO7-2 - VVA JO7-2
07:30Krabbendijke JO9-2 - VVA JO9-1
08:00Kruiningen MO11-1 - VVA MO11-1
12:30FC Dauwendaele 1 - VVA 1

Thuiswoensdag 31 oktober 2018
18:00VVA JO15-1 - Kapelle JO15-3

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 2 - Oostkapelle 2
Aanwezig13:45
Aanvang13:45

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 1 - RCS 1
Aanwezig14:30
Aanvang14:30

2018
vr. 26-10Kaartavond
za. 10-11Grosse Arendskerke Fest
do. 15-11ALV
za. 17-11Mosselavond
vr. 30-11Kaartavond
vr. 07-12Kerstbakkenactie
wo. 26-12VVA Kerstzaalvoetbaltoernooi
za. 29-12Oliebollentoernooi
2019
vr. 25-01Kaartavond
vr. 22-02Kaartavond
vr. 29-03Kaartavond
vr. 24-05Kaartavond
vr. 21-06Voetbalkamp Rucphen JO13 t/m JO17 (21-22-23 juni)