13-10-2018

 
1   3
     
GPC Vlissingen vs VVA
 
zeeuwseclubshop

 

Mooie opbrengst penaltybokaal

16-6-2018

Zaterdag 16 juni werd er weer een prachtig bedrag bij elkaar geschoten door de jeugd van VV Arendskerke. Om klokslag 12:00 uur werd er gestart met de voorronden. Tussen de voorronden en de finales in konden de ouders hun voetbalkunsten vertonen in de ouder-kind wedstrijden. Het totale bedrag dat uiteindelijk opgehaald werd was maar liefst €3750,-. Hiervan gaat €1250,- naar stichting KIKA. Het resterende gedeelte van het bedrag wordt gebruikt voor de organisatie van jeugdevenementen.

Alle deelnemers (en natuurlijk de sponsors) worden weer hartelijk bedankt voor hun bijdrage.

Einduitslag penaltybokaal 2018

JO7-1 JO9-2
1    Dani Davidse
2    Dex de Visser
3    Seb Hoekman
1    Dennie Tolhoek
2    Luuk Reijnhout
3    Jay Jay Dek
JO9-1 JO11-2
1    Joep van Hommering
2    Abe Bouma
3    Kas Corstanje
1    Brian Kint
2    Thijs Reijnhout
3    Victor Rijken
JO11-1 MO11-1
1    Siep Capello
2    Dian Mol
3    Davy matthijse
1    Romi Corstanje
2    Sara Hoezen
3    Meike van Hese
JO13-1 JO17-1
1    Kian de Vos
2    Sven vd Velde
3    William van Gilst
1    Jaron Geene
2    Jay Goedegebure
3    Sven Rijn
JO19-2 JO19-1
1    Sam Goedegebure
2    Tobias Blankesteijn
3    Jarno Tolhoek
1    Jari Goedegebure
2    Marijn Melse
3    Jouri de Jonge

 

Thuiszaterdag 20 oktober 2018
07:30VVA MO11-1 - SJO Serooskerke/Veere MO11-1
08:45VVA/Wolfaartsdijk VR1 - MZC'11 VR2
09:00VVA JO15-1 - SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1
10:00VVA 4 - Lewedorpse Boys 3
11:45VVA 2 - Oostkapelle 2
12:30VVA 1 - RCS 1

Uitzaterdag 20 oktober 2018
07:30FC Dauwendaele JO9-2 - VVA JO9-1
10:00Nieuwland JO19-1 - VVA JO19-2
10:15Patrijzen JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiswoensdag 24 oktober 2018
16:30VVA JO12-1 - Kloetinge JO12-3

Uitwoensdag 24 oktober 2018
17:00ST SV Hoedekenskerke/vv Kwadendamme/Apollo'69 JO17-1 - VVA JO17-1

Thuiszaterdag 27 oktober 2018
07:00VVA JO14-1 - JVOZ JO14-2
07:30VVA JO11-1 - GPC Vlissingen JO11-2G
08:00VVA JO7-1 - Arnemuiden JO7-2
08:30VVA JO15-1 - Rillandia JO15-1
08:45VVA JO19-2 - Zeelandia Middelburg JO19-3
11:45VVA 2 - Apollo'69 2
12:00VVA 3 - Kapelle 4
13:30VVA 4 - Nieuwdorp 4
13:45VVA JO19-1 - ST Steen Koewacht JO19-1

Uitzaterdag 27 oktober 2018
07:00Walcheren JO10-2 - VVA JO10-1
07:00Walcheren JO12-2 - VVA JO12-1
07:00Bevelanders JO7-2 - VVA JO7-2
07:30Krabbendijke JO9-2 - VVA JO9-1
08:00Kruiningen MO11-1 - VVA MO11-1
12:30FC Dauwendaele 1 - VVA 1

Thuiswoensdag 31 oktober 2018
18:00VVA JO15-1 - Kapelle JO15-3

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 2 - Oostkapelle 2
Aanwezig13:45
Aanvang13:45

Datumzaterdag 20 oktober
WedstrijdVVA 1 - RCS 1
Aanwezig14:30
Aanvang14:30

2018
vr. 26-10Kaartavond
za. 10-11Grosse Arendskerke Fest
do. 15-11ALV
za. 17-11Mosselavond
vr. 30-11Kaartavond
vr. 07-12Kerstbakkenactie
wo. 26-12VVA Kerstzaalvoetbaltoernooi
za. 29-12Oliebollentoernooi
2019
vr. 25-01Kaartavond
vr. 22-02Kaartavond
vr. 29-03Kaartavond
vr. 24-05Kaartavond
vr. 21-06Voetbalkamp Rucphen JO13 t/m JO17 (21-22-23 juni)